«Czas naprawdę leci! 😱Jak Jasper ze „Zmierzchu” zmieniał się w czasie!»

Jackson Rathbone próbował zagrać rolę Edwarda Cullena podczas castingu do „Zmierzchu”, ale zamiast tego został obsadzony w roli swojego tajemniczego brata, Jaspera. W dzisiejszych czasach naprawdę trudno rozpoznać przystojnego młodzieńca o złocistych włosach w jego obecnym stroju!

Jackson Rathbone ma znaczącą filmografię i jest aktorem od około 20 lat. Ale to jego kolej na rolę Jaspera Hale’a w „Sadze Zmierzch” zapewniła mu sławę. Jasper zyskał oddanie milionów wielbicieli na całym świecie, mimo że miał bardzo mało czasu na wystąpienia i ekran.


Jackson, który ma 38 lat, nadal jest obecny w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu wspomina swoje poprzednie życie jako „wampir”, ale jego głównymi priorytetami jest bycie kochającym mężem i ojcem.


Jackson i jego małżonka są małżeństwem od ponad dziesięciu lat i wychowują razem trójkę dzieci. Na jego profilu na Instagramie pojawiają się przede wszystkim zdjęcia rodzinne, takie jak romantyczne noce spędzone w domu czy ekscytujące wycieczki z całą rodziną.

Wygląd Jacksona zmienił się dramatycznie od czasów „Zmierzchu” na przestrzeni lat. Czy to z powodu jego zarostu na twarzy? Ta cecha twarzy, jak twierdzą, może znacząco zmienić postrzeganie mężczyzny!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet