«Była tylko z miliarderami! 😲 Jak wygląda najwytworniejsza piękność – kochanka z lat 70. dzisiaj?»🤔

 

Amerykańska modelka i aktorka Jerry Hall pozowała na okładkach wielu magazynów i reprezentowała ekskluzywne marki, takie jak Chanel, Saint Laurent i Revlon. Ma czworo dzieci z Mickiem Jaggerem i jest znana z powiązań z biznesmenami i gwiazdami muzyki.

 

Hall, pochodząca z Teksasu, w wieku szesnastu lat wyjechała do Paryża, gdzie mieszkała razem z aktorką Jessicą Lange i piosenkarką Grace Jones. Szybko zyskała popularność w stolicy Francji, a do 1977 roku miała już imponujące portfolio, które obejmowało 40 okładek magazynów modowych, takich jak Cosmopolitan i Vogue.

Jej oszałamiająca uroda, długie blond włosy i smukła sylwetka wyniosły ją na szczyt branży modelingowej. W latach 80. zaczęła występować jako aktorka, zdobywając kilka znaczących ról na ekranie i scenie.

Relacje miłosne miały duży wpływ na jej wzrost znaczenia w wyższych sferach. Na początku kariery poznała artystę mody Antonio Lopeza, a ich przyjaźń wyniosła ją i jej przyjaciół na wyżyny świata mody.

 

Jej kariera modelki rozpoczęła się w 1975 roku, kiedy pojawiła się na okładce albumu Roxy Music. W wieku 19 lat Hall zaręczyła się z liderem zespołu, Brianem Ferry, po tym, jak ich romans rozkwitł. Ale do 1977 roku ich relacja się zakończyła, a wkrótce potem związała się z gitarzystą Rolling Stones, Mickiem Jaggerem, kolejną legendą rocka.

 

Znana jako „kochanka miliarderów”, Hall przyciągała bogatych zalotników, takich jak współzałożyciel Microsoftu Paul Allen i przemysłowiec Robert Sangster. Jej związek z Jaggerem trwał, ale miała też krótkie romanse z hrabią Adamem Zamoyskim i lordem Neidpathem, co podsycało plotki w tabloidach.Kiedy Hall odkryła, że Jagger był niewierny w 1999 roku, zakończyła ich związek na stałe, wiedząc, że jego zachowanie się nie zmieni.

Po ich rozstaniu miała krótkie związki z innymi milionerami, takimi jak Warwick Hemsley. W 2016 roku ogłoszono zaręczyny Hall z 85-letnim miliarderem Rupertem Murdochem. Po ich rozwodzie w 2023 roku, Murdoch ożenił się po raz szósty z Eleną Zhukovą.

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet