«Jeszcze dziesięć lat temu była niezwykle popularna: 💔 Znana aktorka przeszła drastyczne zmiany, a jej fani nie są w stanie jej rozpoznać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi!» 😱

 

Pod koniec lat 90. i na początku 2000. Amanda Bynes stała się znana dzięki swoim komediowym rolom i umiejętności przyciągania widzów swoim sprytnym aktorstwem. Jej zdolność do śmiania się z siebie, nawet gdy zaczynała od ról drugoplanowych, zawsze robiła wrażenie. Po występie w filmie „Łatwa dziewczyna”, Bynes niespodziewanie ogłosiła na Twitterze w 2010 roku, że kończy z aktorstwem. Później przyznała, że była to pochopna decyzja, która mogła być spowodowana zmęczeniem lub uzależnieniem od substancji.

 

Ze względu na zamiłowanie ojca do teatru, Bynes, która urodziła się w rodzinie lekarzy, od najmłodszych lat była narażona na sztukę. Jej kariera rozrywkowa była możliwa dzięki wczesnym doświadczeniom scenicznym.

 

Bynes szybko stała się znana. Zdobyła kilka nagród za prowadzenie swojego programu telewizyjnego „The Amanda Show”, mając zaledwie 13 lat. W wieku 16 lat przeszła do ról dorosłych i przez dziesięć lat odnosiła sukcesy w filmach komediowych.

 

Jednak Bynes nagle porzuciła karierę aktorską w wieku 26 lat, co zapoczątkowało burzliwy okres w jej życiu, wypełniony nadużywaniem narkotyków i problemami ze zdrowiem psychicznym. Jej staczanie się stało się coraz bardziej widoczne, prowadząc do wielu pobytów w ośrodkach odwykowych i szpitalach psychiatrycznych oraz problemów z prawem.

Mimo że Bynes osiągnęła dno, teraz zaczęła swoją drogę do zdrowienia i wyraziła nadzieję na przyszłość. Podjęła kroki, aby zacząć od nowa, planując założyć własną linię odzieżową i studiując modę oraz projektowanie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet