🔥”Christina Aguilera, która straciła połowę swojej wagi ciała, opublikowała zdjęcia, na których ma na sobie przeźroczystą bieliznę!”😮

 

Christina Aguilera przez lata zmagała się z problemami z wizerunkiem ciała i jojo-dietami, aż wreszcie w 2023 roku zrealizowała swoje długotrwałe pragnienie: znaczną utratę wagi. Po narodzinach syna Maxa w 2008 roku piosenkarka zaczęła przybierać na wadze. Trwałe rezultaty były nieuchwytne nawet po współpracy z wiarygodnymi trenerami fitness i dietetykami.

 

Z powodu szkodliwego wpływu problemów z wagą na jej zdrowie psychiczne Aguilera doświadczyła depresji i wycofała się z branży muzycznej. Jednak rok 2023 był przełomowy. Piosenkarka straciła dużo na wadze, a jej przemiana – która przypomniała o jej szczupłej sylwetce z początku lat 2000 – zadziwiła wielbicieli.

Chociaż niektórzy sugerowali, że Aguilera korzysta z tabletek odchudzających, wydaje się, że jest prawdziwie zadowolona i pewna siebie.

Z odważnym makijażem i swobodną fryzurą Aguilera teraz akceptuje swoją sylwetkę, zostawiając za sobą swoje wcześniejsze kompleksy.

Ta zmiana sugeruje, że Aguilera może powrócić. Jej najnowsze występy pokazują nową werwę i zaangażowanie, co wskazuje, że jest gotowa odzyskać swoje miejsce w branży muzycznej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet