NAJPIĘKNIEJSZA DZIEWCZYNKA NA ŚWIECIE DOROSŁA, CO POZOSTAŁO Z JEJ URODY

Dziewczynka Meika stała się jedną z najmniejszych modelek na świecie. Urodziła się w Australii. To tam zauważyli ją producenci. Stało się to przypadkiem. Miała wtedy około trzech lat. Była urocza i już w tym wieku otrzymała swój pierwszy kontrakt i honorarium.

Sesja zdjęciowa z popularną marką stała się punktem wyjścia dla jej kariery. Potem zaczęła być zapraszana na pokazy mody i światowej sławy wydarzenia. Ta dziewczynka otrzymała nawet zlecenie od wytwórni filmowej Warner Brothers.

Wszyscy byli zakochani w tej pięknej dziewczynce. Zdobywała nie tylko nagrody w dziedzinie mody, ale także znalazła się w czołówce najpiękniejszych dzieci na świecie.

Jednak lata mijały, a dziewczynka się zmieniała. Cieszę się jednak, że jej uroda tylko ewoluuje. Teraz zajmuje się własną karierą i aktywnie promuje oraz reklamuje siebie. I robi to świetnie.

Ma wiele interesujących projektów i kontraktów. Nic dziwnego, ponieważ jej uroda jest naturalna, a doświadczenie zdobyte od najmłodszych lat pomaga jej również rozwijać się w branży modelingowej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet