Bianca Censori pojawiła się publicznie zupełnie nago, zakrywając się jedynie płaszczem przeciwdeszczowym – alarmują internauci.

Z każdym pojawieniem się pary West Censori Bianca nosi coraz mniej ubrań. Wydawało się, że Kanye skończy ze  spodenkami  z sex shopu i eksperymentami na żonie, ale to był dopiero początek. Nowy wizerunek kochanki rapera okazał się znacznie bardziej prowokacyjny, gdyż tym razem Bianca miała na sobie absolutnie nic poza przezroczystym płaszczem przeciwdeszczowym.

Daily Mail pisze, że Censori próbowało w ten sposób pokazać fanom, że nawet skromne ponczo przeciwdeszczowe może być modnym dodatkiem do wizerunku. Szczerze mówiąc, słowo „skromny” w kontekście tych zdjęć opuściło czat, jak to się mówi, i nie ma tu w ogóle nic do dodania. Tylko jeśli chodzi o parę czarnych butów, które na tle nagiej kokardki Bianki są wyraźnie gorsze.

Nawiasem mówiąc, sądząc po najnowszych zdjęciach krążących w Internecie, poczucie wstydu dziewczyny jest bardziej rozwinięte niż u jej gwiazdorskiego męża, dlatego zakryła rękami najbardziej pikantne miejsca, których oczywiście nie da się ukryć pod takimi ubraniami .

Nie zdziwimy się, jeśli powiemy, że internauci są zszokowani: niektórzy są oburzeni znęcaniem się Kanye nad Biancą, a inni są oburzeni bezwstydem pary. Niektórzy nawet uznali, że Censori już od dawna prosili o pomoc i przyszedł czas na działanie. Zwrócili także uwagę na to, że pogoda, jak wynika ze zdjęć, nie sprzyjała lataniu, a dziewczyna była ubrana bardzo lekko, w przeciwieństwie do muzyka – najwyraźniej nie dbał o jej zdrowie!

– Musiało jej być bardzo zimno, biedna dziewczyna. To nie jest śmieszne. – Ktoś musi ją od niego zabrać. Potrzebuje pomocy psychiatrycznej” – „Ci dwaj są bardzo ranni” – stwierdzili czytelnicy Daily Mail.

Cóż, to wciąż interesujące: gdyby w Los Angeles nie było złej pogody, co Bianca Censori nosiłaby w miejscach publicznych?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet