„Julia Roberts cieszy się zasłużonymi wakacjami. 🤔 Absolutnie nie dba o swoje ciało i wygląd!” 🤯

„Choć minęło wiele lat od debiutu ikonicznego filmu, który zdobył serca milionów ludzi, Julia Roberts zawsze będzie tą Piękną Kobietą, w którą wszyscy się zakochali.

 

Mimo opinii niektórych na temat jej wyglądu, 56-letnia aktorka nadal wygląda młodo. Od samego początku stawia na naturalne starzenie się i akceptuje swój wygląd.

 

Nie możemy nie zgodzić się z tym, że Roberts utożsamia się z powiedzeniem „piękno przychodzi w różnych kształtach i rozmiarach”, nawet jeśli wielu zauważyło, że przytyła kilka kilogramów.

Gotowość Roberts do noszenia bikini pomimo nadwagi jest jednym z głównych powodów, dla których wszyscy ją lubimy. Naturalnie, opinie ludzi na temat ostatnich zdjęć Roberts różnią się. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że się zmieniła, inni uważają, że nadal wygląda fantastycznie jak na swój wiek—czy rzeczywiście, na każdy wiek. Jej zwolennicy są niezachwiani i przypominają, że piękno wewnętrzne może czasem współistnieć z pięknem zewnętrznym.

 

Przez ostatnie 20 lat Roberts cieszy się szczęśliwym małżeństwem z Danielem Moderem. Kiedy Moder i Vera Steimberg poznali się na planie filmu „Meksykanin” w 2000 roku, Moder był już żonaty.Południowe upadłości aktorki jako przyczyna rozwodu między Moderem i Steimberg pomimo jej zapewnień na ten temat. Przed zawarciem związku małżeńskiego z Moderem, synami którzy actress miała romans z aktorem, było także aktor Jasonem Patrykiem Neeson.

 

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet