„Wyjątkowe rodziny”: Bracia bliźniacy poślubili siostry bliźniaczki i mieli bliźniacze dzieci.

Było mało prawdopodobne, aby pary miały identyczne bliźnięta!

W Twinsburgu w stanie Ohio co roku, od 1976 roku, organizowany jest niezwykły festiwal. Jest to wydarzenie, podczas którego spotykają się i poznają bliźniacy jednojajowi.

W 1998 roku Craig i Mark Sanders odwiedzili ten festiwal. W tym roku na festiwalu pojawiło się 36 par bliźniaków. I nikt nie mógł sobie wyobrazić, że to wydarzenie doprowadzi do powstania 2 różnych rodzin jednocześnie.

Obecne były także siostry bliźniaczki Darlene i Diana Nettmaye. Sandersowie po raz pierwszy spotkali siostrę Nettmaye w holu hotelu. Mark od razu zauważył blondynkę Darlene. Mark zadzwonił do brata, żeby pokazać mu dziewczyny, Craig od razu polubił Dianę. Cóż za idealne dopasowanie!

Wkrótce pary zaczęły się spotykać. Ich pierwsza randka odbyła się w St. Louis. Po pewnym czasie pary zdecydowały się pobrać tego samego dnia.

Wśród gości najszczęśliwszy był ojciec bliźniaczek. Przecież tego samego dnia odprowadzał obie córki do ołtarza!

Po ślubie pary kupiły dwa sąsiednie domy, które dzieliły ten sam ogród. Ale nieoczekiwane wydarzenia w tej historii nie kończą się tutaj!

Diana jako pierwsza zaszła w ciążę. Ponieważ zarówno Diana, jak i jej mąż byli bliźniakami jednojajowymi, było mało prawdopodobne, że oni też będą mieli bliźnięta jednojajowe. Szansa na taki poród wynosi 1 na milion!

Mimo to w 2001 roku Craig i Diana powitali w swojej rodzinie identyczne bliźnięta. Małżonkowie nadali im na imię Brandy i Coldy. Rok później siostra bliźniaczka Diany również urodziła bliźnięta jednojajowe. Ale to też nie koniec!

Obecnie obie rodziny mają razem 10 dzieci. Kobiety rodziły jedno dziecko tylko raz na 3 ciąże. Te „jedyne” dzieci to średni syn Diany i najmłodszy syn Darlene.

Te wyjątkowe rodziny są często zapraszane do talk show, bo cały świat chce poznać ich historię!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet