Jak jeden projektant stworzył słoneczne wnętrze w typowym domu.

Jak jeden projektant stworzył słoneczne wnętrze w typowym domu? ☀️🏠 Odkryj historię przemiany zwykłej przestrzeni w jasne, przyjazne i pełne energii miejsce, które dodaje blasku codzienności. Gotowy na inspirującą podróż przez kreatywność i wyobraźnię projektanta?

Minimalna przebudowa, wesołe kolory dekoracji ścian i dekoracje z całego świata – na pewno będziesz chciał powtórzyć to wnętrze.

Krótko

Mieszkanie projektantki Katyi Chistovej mieści się w typowym domu z bardzo niskimi sufitami i małymi pokojami. Ale Katii udało się zrekompensować mankamenty pomieszczenia sprytnymi rozwiązaniami: „Udało nam się podzielić korytarz o nieregularnym kształcie na dwie strefy – wejście z wieszakami i półkami na buty oraz hol. Drzwi do sypialni zostały nieco przesunięte, a w powstałej wnęce ukryto pojemną szafę – mówi projektantka.

W kuchni postanowiliśmy pozbyć się starej spiżarni i tym samym zwolnić miejsce na pojemny system przechowywania. A w łazience właściciele apartamentu poświęcili użyteczną przestrzeń na rzecz wygody: kabinę prysznicową zastąpiono wanną – teraz wieczorem można tu położyć się z książką i, co ważne, wygodnie jest w niej wykąpać dziecko wanna.

Detale

Aby wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale i podnoszące na duchu, projektant dodał jasne kolory. Niebieskie fasady planu i płytki na fartuchu nie mogą nie cieszyć oka; ich wzór przypomina właścicielom majolikę z wyspy Capri. A bogate żółte ściany kuchni sprawiają, że przestrzeń jest słoneczna i dodaje wnętrzu pozytywności.

 

Elementy dekoracyjne stanowią kontynuację malowniczego motywu wnętrza. Na przykład w sypialni Katyi wisiała niezwykła lampa z muszli – znalezisko ze Szwecji. Dobry zakup, prawda? W pokoju dziecięcym pojawił się żyrandol z wielobarwnego szkła – daje bardzo piękne refleksy. Do koszy do przechowywania dodali rattanową „cytrynę” – wygląda świetnie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet