«Czy ona straciła rozum? 😱 Britney Spears jest w kolejnym skandalu, ponieważ wyszła na zewnątrz zupełnie naga!» 😲

Po rozwodzie z mężem, trenerem fitness, Britney Spears rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu miłosnym. Okazuje się, że szczęśliwym wybrankiem jest jej sprzątacz, którego z miłością nazywa swoim narzeczonym. Para postanowiła spędzić wakacje w hotelu w Los Angeles, ale ich pobyt był burzliwy, gdyż inni goście skarżyli się na głośne hałasy dochodzące z ich pokoju.

Niespodziewanie Britney została zauważona, jak w pośpiechu opuszcza pokój, mając na sobie bardzo mało. Wkrótce ujawniono, że piosenkarka i jej narzeczony wdali się w gwałtowną kłótnię, podczas której Britney zraniła nogę. Zaniepokojeni pracownicy hotelu szybko wezwali służby ratunkowe, w tym policję i personel medyczny, którzy natychmiast przybyli na miejsce.

Britney otrzymała niezbędną pomoc, zanim odjechała swoim samochodem, a mimo zamieszania nie stwierdzono poważnych obrażeń. Jej narzeczony pozostał w hotelu.

Fani popowej diwy byli bardzo zaniepokojeni po tym incydencie, co wzbudziło pytania o dobrostan Britney. Wygląda na to, że sytuacja Spears się pogarsza, co jeszcze bardziej niepokoi jej fanów.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet