😍 «Sześćdziesięcioletnia żona Pierce’a Brosnana zaskoczyła wszystkich swoją szczupłą sylwetką!» 😮

 

Pierce i Keely Shaye Brosnan świętują swoje trzydziestolecie małżeństwa pełnymi czułości gestami. Pierce odpowiedział na emocjonalny list Keely notatką pełną miłości, która poruszyła wiele osób, wraz z kilkoma uroczymi zdjęciami. Fani zauważyli również, że wygląd Keely znacznie się zmienił, co oznacza nowy etap w jej karierze.

 

W poruszającym oświadczeniu Keely podziękowała wszystkim i powiedziała: „4-8-94 był moim szczęśliwym dniem. Nie miałam pojęcia, że wszystko w moim losie zmieni się, gdy tylko skręcę za róg i wejdę w twoje życie.” W jej lustrze znalazło się kilka zdjęć, które upamiętniały ważne wydarzenia w ich trzydziestoletnim romansie.

 

Keely wyraziła wdzięczność za swoją odwagę tamtego pamiętnego dnia, mówiąc: „Dziękuję moim szczęśliwym gwiazdom, że odważyłam się przedstawić tobie i jestem na zawsze wdzięczna za więź i rodzinę, którą dzielimy trzy dekady później.” Na waszą 30. rocznicę, zdrowie! Czas leci na skrzydłach miłości. W odpowiedzi 70-letni Pierce Brosnan wyraził wdzięczność Keely, mówiąc: „Dzięki Bogu za ciebie; dałaś mi skrzydła do latania.”

 

Wysyłam ci moją miłość i modlitwy. Fani są zachwyceni najnowszymi zdjęciami Keely. Niektórzy z jej zwolenników pytali o jej rutynę pielęgnacyjną, oprócz pochwał za jej oszałamiający wygląd. „Keely, jaki jest twój sekret nieskazitelnej skóry?” zapytał jeden z fanów. „Wyglądasz niesamowicie! Wyglądasz tak młodo i pięknie,” skomentował inny.

 

Tuż przed swoim poruszającym przesłaniem, Keely pojawiła się na czerwonym dywanie ze swoim znanym mężem. Dzięki oszałamiającej metamorfozie, 60-letnia piękność zaskoczyła wszystkich i otrzymała lawinę pochwał od admiratorów, którzy byli zdumieni jej niesamowitym nowym wyglądem. Liczni fani byli przyciągani do Keely, ponieważ „straciła znaczną ilość wagi.” Jeden użytkownik zauważył: „Teraz naprawdę promienieje piękna twarz i jestem pewien, że czuje się lepiej.” Jeden z komentatorów zastanawiał się: „Myślałem, że miała problem uniemożliwiający utratę wagi.”

W każdym razie, oboje wyglądają fantastycznie! Mimo swojej drobnej sylwetki, Keely Shaye jest znana ze swojej ponadczasowej urody. Ona i jej szanowany mąż tworzą fascynującą parę, która zyskuje podziw wielu osób.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet