„Teraz zupełnie inaczej”: historia kobiety, która adoptowała dwie dziewczynki o wyjątkowych cechach i pomogła im.

Christen Williams pracowała jako nauczycielka i robiła karierę zawodową, dlatego nie przywiązywała dużej wagi do życia osobistego. Kobieta jednak bardzo chciała mieć rodzinę i dzieci i pewnego dnia los się do niej uśmiechnął.

Christen podróżowała po Indiach i spotkała tam małą sierotę o imieniu Munny. Nikt nie chciał adoptować dziewczynki ze względu na dużą bliznę na czole. W tym momencie Christen zdała sobie sprawę, że nie może zostawić tam dziecka i adoptowała je.

Początkowo Munny była powściągliwa, ale stopniowo otworzyła serce przed kobietą i zaufała jej. Z kolei Christen obdarzyła dziewczynę całą swoją miłością.

Później Christen adoptowała kolejne dziecko o imieniu Durga. Znalazła ją w śmietniku. Jej twarz została okaleczona, jednak to nie powstrzymało Christen.

Wkrótce wiele osób dowiedziało się o życzliwej kobiecie, która adoptowała 2 dziewczynki i chciała pomóc rodzinie.

Chirurdzy operowali dziewczynki kilka razy, więc teraz nie różnią się one od innych. Jednak Durga nadal potrzebuje pewnych zabiegów, aby pozbyć się wszystkich blizn.

Dla dziewcząt wygląd nie jest najważniejszy. Są szczęśliwi, że w końcu znaleźli prawdziwą matkę, która da im miłość, czułość i nadzieję na świetlaną przyszłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet