„Nawet po 50 latach wszyscy nadal znają ich piosenki: 😳 Jak teraz wyglądają członkowie zespołu ABBA?” 😲

 

Na przestrzeni swojej historii ABBA zgromadziła ogromne grono lojalnych fanów na całym świecie, zdobywając ich miłość i pozostawiając trwałe wrażenie na słuchaczach. Członkowie zespołu są nadal znani w branży muzycznej, mimo że minęło 50 lat od założenia grupy.

 

Agnetha Fältskog

Trudno uwierzyć, że Agnetha Fältskog, urocza blondynka, ma 73 lata. Nadal emanuje urokiem swoimi promiennymi oczami i uwodzicielskim uśmiechem. Agnetha wciąż zachwyca swoich fanów, nawet w zaawansowanym wieku. Niemniej jednak, nie jest już zaangażowana w przemysł rozrywkowy. Fältskog ostatni raz pojawiła się publicznie, gdy szacowny kwartet ponownie się zjednoczył, aby stworzyć nową muzykę w 2018 roku. Była ikona sceny muzycznej ma trudności w życiu osobistym. Przez pewien czas była żoną swojego kolegi z zespołu, Björna Ulvaeusa, ale ich małżeństwo rozpadło się po dziewięciu latach, mimo że mieli dwoje dzieci. Później Agnetha ponownie wyszła za mąż za chirurga Thomasa Sonnenfelda. Ale to małżeństwo również rozpadło się po trzech latach.

Björn Ulvaeus

Nikt nie jest oszczędzony przez czas. Najpogodniejszy solista z ABBA z przeszłości, Björn Ulvaeus, ma teraz 78 lat. Jego nazwisko nie jest już znane w kręgach rozrywkowych, a on sam wycofał się z branży muzycznej. Ulvaeus, który mieszka w Sztokholmie z drugą żoną, dziennikarką Leną Kalersio, jest szczęśliwy w życiu rodzinnym.

Benny Andersson

W wieku 77 lat Benny Andersson jest tylko o rok młodszy od swojego kolegi Björna. Oprócz pracy z ABBA, jest znany ze swoich kompozycji do ścieżek dźwiękowych filmów. Obecnie kompozytor prowadzi spokojne życie z rodziną. Co ciekawe, dwoje z trójki dzieci Anderssona poszło w jego ślady, przynosząc mu radość swoimi talentami muzycznymi.

Anni-Frid Lyngstad

W wieku 88 lat Anni-Frid Lyngstad nadal jest piękna. Zdecydowała się zrezygnować z kariery muzycznej i w związku z tym nie jest już zaangażowana w przemysł rozrywkowy. Jej życie jest pełne zainteresowań i bogactwa; w końcu znalazła prawdziwe szczęście po dwóch nieudanych małżeństwach, z których jedno było z Bennym Anderssonem. W 1992 roku piosenkarka została księżniczką po ślubie z księciem Szwajcarii Heinrichem Ruzzo Reussem von Plauen. Ale jej mąż niespodziewanie zmarł na raka siedem lat później. Obecnie Lyngstad mieszka w Szwajcarii, gdzie jest głęboko zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska i pracę humanitarną.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet