„Niekwestionowana Królowa Szpagatu: 🔥Nicole Scherzinger, 46, Oczarowała Fanów Swoją Elastyczną Sylwetką!” 😲

 

Fani wychwalali Nicole Scherzinger jako najbardziej uwodzicielską „laleczkę” w czasach świetności The Pussycat Dolls. Nawet po kilku dekadach jej urok nie osłabł. Jej koleżanki z zespołu nie są już na świeczniku, ale ona nadal trafia na pierwsze strony gazet i wywołuje gorące dyskusje wśród czytelników tabloidów swoją niemal ponadczasową urodą.

 

Nicole, mająca 46 lat, wygląda młodziej niż na swój wiek, dzięki swojej nieskazitelnej sylwetce, która jest wynikiem regularnych treningów i wyjątkowej elastyczności, co widać na nowym filmie, w którym pokazuje, jak łatwo wykonuje szpagaty. Wielbiciele Nicole byli zachwyceni jej atletyczną siłą i obsypali ją miłością i szacunkiem, gdy podzieliła się tym filmem z zabawnym komentarzem.

 

Co ciekawe, Nicole rzadko otrzymuje krytykę za swoje posty. Mimo że niektórzy oskarżają ją o promowanie nierealistycznego wizerunku ciała lub przechodzenie interwencji, Nicole zdaje się niewzruszona krytyką.W zeszłym roku publicznie ogłosiła swoje pierwsze małżeństwo, gdy zaręczyła się z byłym rugbystą Tomem Evansem. Legiony fanów Nicole nadal znajdują inspirację w jej ponadczasowej urodzie i atletyzmie, nawet w obliczu sporadycznej krytyki. Emanuje pewnością siebie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet