„Prawdziwa miłość istnieje”: stare i nowe zdjęcia Sama Elliotta i Katharine Ross.

Dokonała doskonałego wyboru i znalazła trwałe szczęście z Elliottem

Katharine Ross, kultowa hollywoodzka aktorka, zdołała przyciągnąć uwagę opinii publicznej nie tylko swoją olśniewającą i ponadprzeciętną osobowością, ale także ucieleśnieniem przekonania, że ​​prawdziwa miłość istnieje.

Kiedy Sam Elliott po raz pierwszy spotkał swoją przyszłą żonę, Katharine Ross, była ona już znaną aktorką i pozostawała w zaangażowanym małżeństwie. Jednak spotkanie Elliotta wywołało głęboką więź i pomimo okoliczności natychmiast poczuł przyciąganie miłości i zdał sobie sprawę, że cierpliwość będzie jego wiodącą cnotą.

Nawet w wieku 77 lat Sam Elliott pozostaje szczęśliwym mężem swojej ukochanej żony Katharine Ross od ponad czterdziestu lat i wciąż rośnie. Mimo że Elliott jest obiektem podziwu niezliczonych kobiet na całym świecie, jego oddanie jest niezachwiane, ponieważ jego serce należy wyłącznie do jego ukochanej żony.

Namiętny związek Sama i Katharine z łatwością mógłby stać się fabułą porywającej hollywoodzkiej komedii romantycznej. Ich historia rozpoczęła się, gdy w 1969 roku Katharine Ross dostała główną rolę w uznanym filmie „Butch Cassidy i Sundance Kid”. Dla kontrastu Elliott zagrał drugoplanową postać, skromnie opisując siebie jako po prostu „cień na ścianie”.

W szczerym wywiadzie dla AARP The Magazine Elliott ujawnił swoje początkowe wahania przed skontaktowaniem się z Katharine Ross, przyznając: „Byłem wtedy zbyt zdenerwowany, aby próbować z nią rozmawiać. Ona była gwiazdą przedstawienia, a ja byłem jedynie wysławionym statystą w scenie w barze, zwykłym cieniem na ścianie.

Chociaż Elliott był oczarowany Ross od początku, dopiero gdy ponownie spotkali się na planie „Dziedzictwa” w 1978 roku, zdobył się na odwagę, by nawiązać z nią kontakt. Natychmiast doszło do porozumienia, a sześć lat później wymienili przysięgę.

W 1979 r., po rozwodzie z poprzednim mężem, Katharine Ross ponownie znalazła miłość i w 1984 r. ostatecznie związała się z Samem Elliottem. Warto dodać, że Ross, który jest o pięć lat starszy od Elliotta, wchodził w czwarte małżeństwo, natomiast Elliott nigdy wcześniej nie doświadczyła życia małżeńskiego.

W tym samym roku ślubu Elliott i Ross radośnie świętowali przyjście na świat córki, Cleo Rose. Biorąc pod uwagę historię nieudanych małżeństw Rossa, nie mogła być pewna wyniku swojego piątego związku. Jednak po trzech dekadach bycia razem z całą pewnością twierdzi, że dokonała doskonałego wyboru i znalazła trwałe szczęście z Elliottem.

„Łączy nas wrażliwość, ale ciężko też pracujemy, żeby być razem” – ujawnił Ross. Według Elliotta relacje trwają, pracując nad wyzwaniami, a nie unikając ich. Wierzy, że wzajemna miłość i szacunek są podstawą ich udanego małżeństwa, co podkreśla także stabilność i doświadczenie Rossa.

Elliott i Ross mieli wspaniałą okazję spełnić swoje od dawna ambicje i działać razem jako małżeństwo. Udało im się tego dokonać nie raz, ale dwa razy, występując razem w filmach „Bohater” i „Listy miłosne”. Z tych dwóch „Listy miłosne” zajmują szczególne miejsce w sercu Elliotta, ponieważ uważa je za znaczący moment w swojej karierze.

Omawiając sukces ich trwałego związku, Elliott przypisuje go sile wytrwałości. W wywiadzie dla „San Francisco Chronicle” podkreślił znaczenie dążenia do przodu pomimo nieuniknionych wzlotów i upadków, które towarzyszą każdemu długoterminowemu partnerstwu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet