😍 „Na niedawnym publicznym wydarzeniu w Nowym Jorku, młoda żona Richarda Gere’a przykuła uwagę wszystkich!” 😲

 

Kiedy Alejandra Silva i Richard Gere wzięli udział w gali City Harvest w Nowym Jorku w 2024 roku, przyciągnęli uwagę. Para, przypominająca nowożeńców, rzadko pojawiała się na scenie społecznej i wydawała się być zakochana w sobie.

 

Silva, mająca 41 lat, błyszczała w czarnej sukience gorsetowej z płynącą koronkową spódnicą, podczas gdy Gere, mający 74 lata, wybrał bardziej tradycyjny strój — granatowy garnitur z jasnoniebieską koszulą. Para prezentowała się bardzo wytwornie i elegancko.

 

Pięknie oprawiona twarz Silvy podkreślona była błyszczącym makijażem i swobodnie rozpuszczonymi włosami. Jej odważna biżuteria, w tym wielowarstwowy naszyjnik i wiszące kolczyki, emanowała hollywoodzkim blaskiem. Było wzruszające widzieć Gere’a i Silvę tak czuło się zachowujących.

 

Publiczny debiut pary miał miejsce później w 2024 roku, po powrocie Richarda po chorobie. Na szczęście choroba nie była zbyt poważna, więc mógł on wkrótce potem uczestniczyć w 40. urodzinach żony. Po ślubie w 2018 roku Gere i Silva mają razem dwóch synków. Syn Gere’a z poprzedniego małżeństwa także jest przy życiu.

Alex Cohen i John Legend zostali uhonorowani za swoje działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa żywnościowego w Nowym Jorku podczas gali City Harvest, której gospodarzem był Taye Diggs. Legend i jego żona, Chrissy Teigen, również byli obecni na tym wydarzeniu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet