Lenny Kravitz: „Byłem żonaty z najpiękniejszą kobietą na świecie”

Lenny Kravitz otwarcie opowiada o swoim poprzednim małżeństwie i oznajmia: „Byłem żonaty z najpiękniejszą kobietą na świecie”. Kliknij link, aby zagłębić się w szczere odkrycia na temat miłości i piękna.

Nie każda z nas ciepło wspomina swoich byłych,  prawda? Jednak każda reguła ma swój wyjątek. Nawiasem mówiąc, jest to kultowy amerykański muzyk rockowy. Niedawno Lenny Kravitz, mówiąc o Lisie Bonet, opowiedział reporterom o ich związku. Szczegóły jak zawsze w kolejnych minutach.

Lenny Kravitz o Lisie Bonet

Ich znajomość miała miejsce podczas koncertu grupy New Edition. Był rok 1985. Iskra, która pojawiła się między młodymi ludźmi, natychmiast przerodziła się w płonący płomień miłości, lojalności i wzajemnego szacunku. W tym samym czasie  Lisa Bonet stała się nie tylko kochanką Lenny’ego Kravitza, ale także jego muzą.  Cóż można powiedzieć, to ona zainspirowała muzyka do stworzenia debiutanckiej płyty „Let Love Rule”.

„Jestem tym, kim jestem dzięki naszym wspólnym doświadczeniom. Wszystko, czym byłem, wszystko, czym była i wszystko, co się ze sobą zbiegło” –  performerka niestrudzenie powtarza. Warto zauważyć, że  nawet wizerunek wykonawcy powstał z lekkiej ręki aktorki.  „Zamieszkałem z Lisą. Przywiózł ze sobą narzędzia i inne rzeczy. Ale jakoś zapomniałem grzebienia. Po kilku miesiącach moje włosy urosły i stały się splątane. Lisa powiedziała: „Zostaw to. Wygląda nieźle” –  przyznał Lenny Kravitz, mówiąc o Lisie Bonet i jego związku z nią.

Ważne jest, aby w ich miłości nie było miejsca na zazdrość i urazę. Lisa była już wtedy popularna. Lenny nie zdobył jeszcze serca opinii publicznej. Dlatego jego myśli nie były zajęte zranioną męskością, ale… muzyką.  Jak później przyznaje Kravitz, po prostu żył i tworzył muzykę.  A obok niego wspierała najpiękniejsza kobieta na świecie.

„Część mojego życia”

Wkrótce do ich rodziny dołączył kolejny członek: urodziła się córka Zoe.  „To był świetny czas. Świat, który stworzyliśmy, był pełen miłości, uczuć i… pokoju.”  Ale bez względu na to, jak cudowny był ten romans, jego przeznaczeniem było zakończenie. W 1993 roku runął mały świat, który aktorka i muzyk budowała przez kilka lat. Na szczęście  byłym małżonkom udało się znaleźć w sobie siłę do utrzymywania przyjacielskich i silnych relacji  .

„Miłość nigdy cię nie opuszcza. Musi jednak znaleźć nowy sposób, aby dopasować się do nowego życia. Świadomie chcieliśmy to zrobić. To wymagało czasu. Ale  ona jest częścią mojego życia, która nigdy nie opuści mojego serca, mojej duszy i mojego ducha.  Jestem tym, kim jestem dzięki nam.”

Kravitz i Bonet nadal utrzymują ciepłe stosunki.  Lenny’emu nigdy nie udało się założyć nowej rodziny. Jeśli mówimy o Lisie, aktorka w 2017 roku wyszła ponownie za mąż za Jasona Momoa. Nawiasem mówiąc, przed ślubem gwiazdy spotykały się przez 12 lat. Niestety, już w 2022 roku to małżeństwo również się rozpadło. Byli małżonkowie mają dwójkę dzieci.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet