Kim Kardashian, która pojawiła się na Met Gala z nadnaturalnie wąską talią, pokazała materiał zza kulis – fani są przerażeni.

 

Kiedy widzisz nadzwyczajnie wąską talię celebrytki na Met Gala, nie możesz się oprzeć pytaniu: czy Kim usunęła dolne żebra? Nawet po tym, jak gwiazda szczegółowo wyjaśniła tajemnicę „swetra babci”, zdolność do oddychania w superwąskim gorsecie nadal budzi zdumienie. Kardashian przyznała, że spędziła cały „treningowy” dzień na naukę oddychania w strasznie ciasnym gorsecie. Wreszcie celebrytka ujawniła wszystkie sekrety ekstrawaganckiej kreacji i podzieliła się materiałami z przygotowań do czerwonego dywanu. Wszystko okazało się jeszcze gorsze, niż mogli sobie wyobrazić fani.

Najbardziej zaskakujące są buty, a dokładniej ich całkowity brak. To nie wydaje się wam – faktycznie ich nie ma, a Photoshop nie ma z tym nic wspólnego. To była świadoma decyzja: taka ofiara musiała zostać podjęta, aby szpilki nie zaplątały się w metalowe elementy projektorskiej sukni. Zdjęcia pokazują, że gwiazda nie była od razu w stanie utrzymać równowagi – była starannie podtrzymywana przez osoby towarzyszące. Ogólnie rzecz biorąc, wyjście zamieniło się w prawdziwy test, ale co nie zrobi się dla efektownego wizerunku!

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet