„Ta poza nigdy nie wyjdzie z mody!”: Salma Hayek zaprosiła do porównania swojej sylwetki w kostiumie kąpielowym z tą, którą miała w 1999 roku.

 

Salma Hayek pokazała zmiany w swoim ciele. Aktorka powtórzyła swoje własne zdjęcie z kampanii reklamowej znanej marki. 57-letnia gwiazda ekranu przez całą swoją karierę utrzymuje się w doskonałej formie. Salma uwielbia aktywności na świeżym powietrzu, zwłaszcza te nadmorskie. Według aktorki, ocean pozwala jej na „odnowienie siebie”. Nic dziwnego, że zdjęcia w bikini są powszechne u Hayek.

 

Dzisiaj wybranka miliardera François-Henri Pinault porównała zdjęcia z 1999 i 2020 roku. Na obu fotografiach widać wysportowaną, kobiecą sylwetkę Salmy. Na pierwszym zdjęciu, gwiazda „Od zmierzchu do świtu” leży na boku, opierając głowę na ręce. Pozowała w brązowym bikini z srebrnymi dodatkami i krótko obciętymi ciemnymi włosami.

Aktorka nie miała na sobie biżuterii. Miała makijaż z czarną kredką, podkreślający jej oczy. Post był następnie opatrzony zdjęciem z napisem „Dwie dekady później” z strzałką wskazującą na jej kolejny upload w karuzeli.

Na drugim zdjęciu Salma leży na boku, tak jak w 1999 roku. Tym razem ma na sobie brązowy jednoczęściowy strój, okulary przeciwsłoneczne i kowbojski kapelusz. Hayek teraz nosi długie, gęste włosy. Gwiazda wzięła trochę kreatywności i pozowała do drugiego zdjęcia, rozciągając się na krawędzi basenu. Jej oczy były zakryte okularami przeciwsłonecznymi.

Następnie Hayek całkowicie usunęła swój letni dodatek i zanurzyła swoje gęste loki w wodzie. Salma nie mogła się powstrzymać, dodając trochę komizmu do mieszanki. Opublikowała zdjęcie swojego fotografa Edgara Ramireza, kopiującego jej pozę i pochylającego się nad krawędzią basenu.

„Niektóre pozy nigdy nie wychodzą z mody. Kampania H&M 1999, Édgar Ramírez L’officiel 2020,” Hayek podpisała zdjęcia. Fani aktorki obsypali ją wieloma komplementami. Jednak nie obyło się bez krytyki. Salma jest nadal krytykowana za swoje małżeństwo z Pinaultem, który opuścił ciężarną Lindę Evangelistę dla niej.

„Salma wyszła za starego człowieka tylko dla pieniędzy, wtedy straciła mój szacunek”, „Zawsze jesteś gorąca!”, „Jesteś taka glamour, jak latynoska supermodelka”, „To tylko kobieta z gitarą”, „Z wiekiem wyglądasz lepiej, jesteś taka piękna”, „Starzejesz się jak wino, stajesz się coraz piękniejsza,” mówili obserwatorzy.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet