😧«Meghan Markle wysyła wiadomość żegnającą się z bliską osobą. 💔 Czy wiesz, kim on jest?»

 

Meghan Markle, księżna Sussexu, opublikowała poruszające wspomnienie o swoim bliskim przyjacielu Olim Juste na stronie organizacji dobroczynnej Mayhew zajmującej się opieką nad zwierzętami. Juste zmarł 15 stycznia 2022 roku. Po ślubie Meghan i księcia Harry’ego w 2019 roku Juste zapoznał ją z działalnością Mayhew, organizacji, którą księżna zdecydowała wesprzeć jako patronka. Zwierzęta były pasją zarówno dla niego, jak i dla Meghan. Powiedziała, że nadal będzie wspierać działania organizacji na rzecz potrzebujących zwierząt, nawet jeśli jej kontrakt z nimi wygasł wcześniej w tym roku.

 

Oli Juste był czołowym trenerem psów i specjalistą w dziedzinie zachowania zwierząt w Wielkiej Brytanii. Dzięki jego debiutowi w programie „Puppy School” na kanale Channel 4 jest dobrze znany szerokiej publiczności. Podcast „A Dog’s Best Friend”, który prowadził, gościł różnych uczestników, którzy podzielali jego entuzjazm do poprawy jakości życia naszych czworonożnych towarzyszy.

 

Wiele osób dowiedziało się o tej strasznej wiadomości krótko po tweecie Meghan, mimo że Oli zmarł nagle cztery miesiące wcześniej. Codziennie i co tydzień pojawiały się nowe wydarzenia, o których rozmawialiśmy z Olim i zastanawialiśmy się, co możemy zrobić. „Spojrzyjcie na niesamowitą pracę, którą nadal wykonują”, napisała Meghan. „Kreujemy skrzydło Oli Juste w Mayhew, gdzie tymczasowo będą przebywać zwierzęta, które mogą mieć trudności ze znalezieniem stałych domów. Ponieważ, tak jak Oli, są one na zawsze kochane i nigdy nie zostaną zapomniane”.

Na Instagramie wiele osób, które dobrze znały Oliego – osobiście, przez media społecznościowe lub telewizję – zostawiło wiadomości kondolencyjne. On i Meghan nie byli tylko kolegami, ale także bliskimi przyjaciółmi. „Och, Oli, to straszne, że usłyszałem to dzisiaj. Byłeś taki miły, słodki człowiek, a przy tym taki zabawny”, powiedział jedna osoba. „To niesamowite, że teraz to czytam. Dziś słuchałem podcastu Beverley Knight na kanale Oliego. Jestem stosunkowo nowy w jego podcastach, ale uwielbiam je i poleciłem je tak wielu osobom”, powiedział inny komentujący.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet