Alain Delon opuścił Romy Schneider ze względu na swoją nową kochankę. Główna miłość francuskiego aktora, kim jest ta tajemnicza piękność?

Poznaj romantyczną sagę o rozdzierającej serce decyzji Alaina Delona o opuszczeniu Romy Schneider dla nowej, tajemniczej miłości. Kim jest ta enigmatyczna piękność, która podbiła serce kultowego francuskiego aktora? Dowiedzieć się teraz!

Powszechnie wiadomo, że wiele lat temu Alain Delon był marzeniem wszystkich kobiet. Co więcej, przystojny mężczyzna jest naprawdę wspaniałą kotwicą, od której nie można oderwać wzroku.

Co ciekawe, wielki artysta tylko raz zawarł oficjalne małżeństwo. Natalie i jej wspaniały mąż poznali się przypadkiem podczas relaksu w klubie. Jedna data zmieniła życie młodych ludzi. Kochankowie nie mogli się już rozstać ani na minutę. Ale w tym czasie Delon miał poważny i długotrwały związek z piękną i wyjątkową Romy Schneider.
Romy kręcił w Ameryce, kiedy Delon i jego nowy kochanek zaczęli się spotykać.

Namiętna para była podobna nie tylko z wyglądu, Alain i Natalie mieli tę samą wizję świata. Uwielbiali wolność i do niej dążyli. Ale młodej kochance nie podobało się, że jej mężczyzna nadal mieszka z kimś innym. Kobieta domagała się pewności, a Delon podał jej rękę i serce. Po ślubie Natalie urodziła syna męża, Antoniego.

Oczywiście związek z Romy Schneider dobiegł końca. A Natalie zaczęła grać w filmach z Delonem. Para wyglądała naprawdę imponująco. Fani aktora byli zachwyceni. W rzeczywistości w życiu osobistym małżeństwa nie wszystko było tak dobre, jak w filmach. Regularnie załatwiali sprawy, kłócili się o drobiazgi, a nawet rzucali sobie wszystkim, co pod ręką.

To naprawdę prawdziwa pasja, ognisty wulkan. Ale w końcu, nie mogąc wytrzymać intensywności emocji, para rozstała się.

Po rozwodzie Delon i Natalie pozostali dobrymi przyjaciółmi. Wychowywali Anthony’ego i często grali razem w filmach. Kiedy aktor miał udar, to była żona wspierała go i pomagała stanąć na nogi.

Niedawno syn byłego małżeństwa pokazał zdjęcie swoich rodziców w średnim wieku. To smutne, że Natalie Delon zmarła kilka lat temu.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet