Internet dyskutuje o nowym zdjęciu żony Justina Timberlake’a – fani są pewni, że drwiła z Britney Spears.

Po wydaniu skandalicznych wspomnień Britney Spears „The Woman in Me”, które głównie ujawniły straszliwe szczegóły związku popowej diwy z Justinem Timberlake’em, on i jego żona utrzymywali przedłużające się milczenie. Insajderzy, którzy zaczęli plotki o nieporozumieniach w rodzinie artysty, wypowiedzieli się, ale sam Justin trzymał się z dala od publicznego konfliktu.

Jednak od wczoraj wieczoru Internet gorąco dyskutuje o ostatnim zdjęciu żony Timberlake’a, Jessiki Biel, które zostało odebrane jako szyderstwo z Britney. Aktorka powtórzyła ikoniczny strój byłej dziewczyny swojego męża. I to nie byle jaki, ale ten sam jeansowy zestaw, w którym Spears pojawiła się publicznie w towarzystwie Justina w 2001 roku.

„Tak trzymaj, Jessica, pokaż nam, kto zwyciężył na końcu”, „Dalej, Jess!”, „Czas na śmiech z szalonych fanów Britney Spears”, piszą czytelnicy Daily Mail. Nie wszyscy docenili strój: niektórzy fani są wściekli i uważają, że śmianie się z nieszczęsnej Spears to ostatnia rzecz, którą można zrobić.

Jednak nie można wykluczyć, że Jessica po prostu polubiła jeansowy zestaw i z pewnością nie myślała o byłej dziewczynie swojego męża, z którą trwał skandal.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet