«Jak wygląda córka Stevena Seagala, modelka plus-size? 😲 Jak kobieca kopia swojego ojca.»

 

Dla wielu Steven Seagal to znane nazwisko, które zdobyło sławę dzięki występom w pełnych akcji filmach. Jego wyjątkowe umiejętności fizyczne i mistrzostwo w sztukach walki są równe jego wcieleniom na ekranie jako potężnego i groźnego bohatera. Seagal był czterokrotnie żonaty, a jego urzekająca charyzma zawsze przyciągała admiratorów. W rezultacie ma siedmioro dzieci. Przyjrzyjmy się Arissie Lebrock, jednej z jego córek, i jej obecnemu życiu.

Arissa urodziła się w 1993 roku jako córka trzeciej żony Seagala, byłej modelki. Jej wczesne lata były naznaczone rozstaniem rodziców, gdy miała zaledwie rok.

Arissa, która dumnie akceptuje swoje krągłości, stała się odnoszącą sukcesy modelką plus-size, współpracując z prestiżowymi agencjami i projektantami oraz pojawiając się na okładkach magazynów modowych. Jest orędowniczką miłości do siebie i akceptacji, chodząc po wybiegach z aurą siły i pewności siebie. Arissa, podobnie jak jej ojciec, pasjonuje się sztukami walki, takimi jak jiu-jitsu i taekwondo, i nawet startuje w turniejach.

 

Mimo że Arissa i jej ojciec dzielą tę samą pasję, nie dogadują się dobrze, ponieważ Seagal opuścił rodzinę. Zainteresowania Arissy wykraczają poza walki i modę; jest mocno zaangażowana w dobrostan zwierząt i przekazuje znaczne darowizny na rzecz organizacji humanitarnych. W domu uwielbia swojego chihuahua, Chupę, który ma dużą liczbę obserwujących na Instagramie.

Arissa ceni swoją prywatność mimo swojej publicznej obecności i wybiera, aby jej sprawy prywatne pozostały ukryte. Wierzy, że niektóre rzeczy w życiu lepiej pozostawić niewidocznymi i prywatnymi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet