„Został ukąszony przez osy?” Jak zmieniła się przystojność Toma Cruise’a.

Aktor jest nie do poznania. Legendarny przystojniak Hollywood zaskoczył fanów zmianami w wyglądzie. Twarz 59-letniego Toma Cruise’a jest spuchnięta, a teraz nie wygląda na siebie. Publiczność zaczęła snuć różne teorie na temat tego, co mogło być winne: botoks, sterydy, wiek czy zwyczajne przejedzenie? Pokażemy ci, jak teraz wygląda.

Twarz Toma Cruise’a jest bardzo spuchnięta

Do teraz wydawało się, że aktor, który w przyszłym roku obchodzi 60. urodziny, starzeje się z godnością. Ani zmarszczki, ani znużona twarz nie mogły zepsuć jego atrakcyjnego wyglądu. Jednak ostatnie pojawienie się gwiazdy na meczu baseballowym w San Francisco sprawiło, że zaczęliśmy w to wątpić.

Ponieważ Tom jest raczej skrytą osobą, praktycznie nie ma nowych zdjęć z nim. A nawet te są starannie retuszowane przed opublikowaniem. Ale niespodziewanie dla samego siebie aktor potknął się. Postanowił zrobić sobie małą przerwę od kręcenia najnowszej części przeboju „Mission: Impossible” i poszedł z synem obejrzeć mecz sportowy. Oczywiście organizatorzy nie mogli zostawić gwiazdy bez opieki, pokazując jej twarz na dużych ekranach.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tom Cruise (@tomcruise_realfan)

Mimo wyraźnie zmienionego wyglądu Cruise nie odwrócił się od kamer ani nie domagał się usunięcia ekskluzywnego materiału. Machał do kamery w przyjazny sposób, uśmiechał się i pozdrawiał widzów meczu. Zdjęcia gwiazdy z imprezy sportowej szybko rozeszły się po Internecie i spotkały się z niezbyt pochlebnymi recenzjami.

Reakcja fanów

Użytkownicy nie mogli uwierzyć, że na zdjęciach faktycznie jest ten sam Tom. „Został ukąszony przez osy?”, „Wyglądał jak chomik”, „Ktoś wyraźnie lubi jeść po szóstej”, żartują w Internecie. Ludzie próbowali również dowiedzieć się, co było przyczyną tej metamorfozy. Niektórzy mówią, że aktor przesadził z zastrzykami upiększającymi, powodując spuchnięcie twarzy. Inni sugerowali, że przyjmował sterydy, aby nabrać masy mięśniowej. Ale ani sam Cruise, ani jego przedstawiciele nie komentują.

Nie jest tajemnicą, że aktor dba o swoje wygląd. Regularnie odwiedza kliniki piękna i czasami udaje się do chirurga plastycznego. Dlatego dla wielu było szokiem, że gwiazda tak zaniedbała siebie. Jego twarz była spuchnięta, skóra nabrała niezdrowego blasku, a oczy zwężone. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy Toma w takim stanie.

Przyznaj się, czy zaskoczyły cię zmiany w wyglądzie aktora? Czy było lepiej wcześniej, czy podoba ci się Cruise w każdej postaci? Koniecznie napisz w komentarzach!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet