«Postarzony» wygląd Tiny Kunakey na przyjęciu rozczarował fanów: 😳 Może wciąż cierpi po rozstaniu z Casselem! 😢

Tina Kunacki wygląda zadziwiająco inaczej, niemal jakby postarzała się o dekadę w ciągu roku po rozstaniu z Vincentem Casselem. Na przyjęciu w Paryżu wybrała białą suknię z odkrytymi ramionami, zestawioną z mulami w zebrę.

 

 

Pomimo swojego efektownego wyglądu, Tina wydawała się emanować poczuciem rozpaczy i oddalenia – ucieczka od jej zwykłej radosnej postawy, znanej wśród dziennikarzy, którzy zauważyli jej powściągliwość w przeciwieństwie do zwykle słonecznego usposobienia.

 

Ciekawie, Vincent Cassel kontynuuje swój związek z tą samą kobietą, z którą zaczął się spotykać po rozstaniu z drugą żoną. Nara Baptista przypomina Tinę, choć wiele osób sugeruje, że jej usposobienie jest znacznie spokojniejsze niż Kunacki.

Powodem ich rozstania rzekomo była zdrada Tiny, co okazało się niekorzystnym zachowaniem dla francuskiego aktora. W 2023 roku Cassel opublikował tajemniczy wpis na swoim blogu: „Nie ma miłości; jest tylko dowód miłości.” Ta linia uderzająco przypomina cytat francuskiego poety Pierre’a Reverdy’ego, co prowadzi wielu do spekulacji na temat jej znaczenia.


Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet