😳 «Podczas spaceru po mieście z córką, Keira Knightley została przyłapana bez makijażu!» 🙄

 

Keira Knightley cieszy się zarówno rozwijającą się karierą, jak i spokojnym życiem osobistym. Aktorka od wielu lat jest żoną muzyka Jamesa Rightona, z którym ma dwie córki: Edie i Dalilę.

Chociaż Keira ceni sobie prywatność, czasami otwiera się przed mediami na temat swojego macierzyństwa. Zdradziła, że po zostaniu rodzicem nie czuje się już komfortowo z nagimi scenami w swoich rolach aktorskich.

 

 

Aktorka przyznała również, że od momentu zostania matką, priorytetem są jej dzieci, a nie wygląd, znajdując mniej czasu na dbanie o siebie. W programie BBC szczerze przyznała, że w codziennym życiu wygląda zupełnie inaczej niż w telewizyjnych wywiadach. Keira doradziła młodym matkom, aby cieszyły się komfortem, sugerując, że mogą nosić piżamy w domu i nie przejmować się nieuniknionym bałaganem.

Ostatnio paparazzi uchwycili Keirę podczas spaceru z córką. Ubrana w luźne spodnie, wysokie buty, czarną kurtkę i wzorzysty sweter nałożony na sportowy T-shirt, 39-letnia aktorka wybrała naturalny wygląd, rezygnując z makijażu i pozwalając swoim włosom swobodnie opadać.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet