«Piosenka „You Raise Me Up” w wykonaniu mężczyzn sprawi, że przejdą cię ciarki! 😲 To naprawdę magiczne i niemożliwe do przestania słuchania!»

 

Każda muzyka może zyskać na efektywnej piosence a cappella, czy to dlatego, że wokaliści potrafią przyciągnąć uwagę słuchacza, czy też dlatego, że brak zbędnych instrumentów pozwala skupić się na słowach.

 

Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wykonania utworu „You Raise Me Up” Josha Grobana z 2003 roku przez Brigham Young University’s (BYU) Vocal Point. Wnoszą nową energię do tej inspirującej piosenki.

 

W 1991 roku Dave Boyce i Bob Ahlander założyli BYU Vocal Point, zespół a cappella. Po swoim debiutanckim występie, który był wyprzedany, zespół stał się dobrze znany na kampusie.

 

BYU Vocal Point zajęło piąte miejsce w trzecim sezonie programu NBC „The Sing-Off”, a od momentu założenia grupa zdobyła wiele innych nagród.

 

Kiedy w grudniu 2018 roku ogłosili na mediach społecznościowych, że podpisali kontrakt z wytwórnią klasyczną Decca Gold, będącą częścią Universal Music Group, stali się jeszcze bardziej znani dzięki swoim umiejętnościom.

 

„Ciągle jesteśmy zwykłymi studentami, którzy robią niesamowite rzeczy,” powiedział członek Jason Bromley.

 

Wokalne wykonanie w teledysku „You Raise Me Up” jest potężne.

 

Przepiękne krajobrazy gór i dolin stanowią tło dla teledysku „You Raise Me Up”.

Nagranie zaczyna się od jednego, wyraźnego głosu, a chwilę później dołącza drugi, harmonizując z pierwszym, tworząc bogaty, wielowarstwowy dźwięk.

Oprócz ich czystych, jasnych wokali, grupa produkuje niesamowite dźwięki perkusji wokalnej.

W miarę jak wokaliści poruszają się po stromym terenie, ich wykonanie staje się coraz bardziej porywające.

Sytuacja niemal wpada w zbyt spokojny stan, pokazując, jak muzyka może przenieść słuchaczy w inne miejsce.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet