«Obydwie są idealne!🔥 Salma Hayek porównała swoją sylwetkę w kostiumie kąpielowym z tą, którą miała dwie dekady wcześniej!»😯

Salma Hayek (57 l.), aktorka meksykańsko-amerykańskiego pochodzenia, udostępniła zdjęcia, na których prezentuje swoją figurę w stylowym bikini, ponad 28 milionom obserwujących na Instagramie. Powiedziała: „Niektóre pozy nigdy nie wychodzą z mody”. Salmę można zobaczyć na pierwszym zdjęciu z reklamy H&M z 1999 roku, gdy patrzy prosto w kamerę i ma na sobie ciemnobrązowe bikini.

Po ponad dwudziestu latach aktorka ponownie przyjęła tę samą postawę podczas sesji zdjęciowej L’OFFICIEL 2020. Tym razem jej włosy luźno zwisały nad bikini w jednolitym kolorze czekolady, uzupełnionym kapeluszem i okularami przeciwsłonecznymi.

Zwolennicy od razu pochwalili zdjęcia, które od razu pokazywały 20-letnią różnicę. „Salma Hayek powinna pić tylko wino, bo z wiekiem jej stan staje się lepszy” – brzmiała jedna z komentarzy. „Śliczna dziewczyna” i „Wyglądasz tak efektownie, jak supermodelka z Ameryki Łacińskiej”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet