«Na zdjęciu wygląda zdrowo!😮 Kate pokazała, jak karmi swoje roczne dziecko.»

Amerykańska gwiazda pokazała, że ​​karmienie piersią jest małym beneficjentem. Kate została zauważona odpoczywająca na werandzie swojego domu. Demonstrantka nałożyła różowe serce na twarz córki i jej odkrytą pierś. Nadal docenia swoją szansę.

Ostatnio Upton coraz częściej mówi o rodzicielstwie i wyzwaniach, przed którymi stoją niewykorzystane matki. Młoda dama twierdzi, że najbardziej niepokoi ją postawa społeczeństwa, które żąda od kobiety, która niedawno urodziła, natychmiastowego powrotu do formy. Podobny manewr został zorganizowany w stronę samej celebrytki.

Taka mentalność jest uparta i nie ma związku z rzeczywistością. Ciało każdej kobiety wymaga czasu i przemyślenia. Prośby innych po prostu obciążają nas psychicznie, pocieszyła Kate. Wyjaśniła, że ​​starała się zmusić się do rozpoczęcia ćwiczeń i jedzenia zaraz po porodzie. W wyniku tych nieudanych prób, serial nabrał ostrości. Celebrytka zamiast podążać za wytycznymi idealnej sylwetki, zamiast delektować się rodzicielstwem, woli teraz delektować się rodzicielstwem. „Po prostu bądź w ciągu minuty; nie próbuj na siłę czerpać z informacji innych. Równowaga waszej duszy powinna zacząć się od ich przypuszczeń, a nie od ich przypuszczeń, od demonstracji skomponowanej na Instagramie, scenie w mediach społecznościowych, którą Sojusz Rosyjski określił jako radykalną i tam zakazaną. has assigned as radical and banned there.

Fani pochwalili dystrybucję idola. Wiele osób komentowało, jak uroczo postać na ekranie przedstawia matkę. Każde słowo to jabłko, Kate. Gratuluję poruszenia tego tematu.

Mamo, jesteś bystrą i zdolną kobietą. Zapewnisz przyjemną sprawę małej Genevieve, a ona uzna, że ​​​​pięknie jest widzieć cię z nią. „Na zdjęciu wygląda dobrze” – komentowali zwolennicy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet