Mama uśmiecha się nieśmiało i zakrywa oczy. Zbuntowana córka Lopeza postanowiła zostać synem

Amerykańskie strony publiczne pełne są nagłówków, że 16-letnia córka Lopez w końcu zdecydowała się zostać „synem”. Dziewczynka poprosiła matkę, aby mówiła do niej „oni”. Emma pożegnała się z dziewczęcymi stylizacjami i woli luźne, męskie stylizacje.

Decyzja Emmy nie mogła powstrzymać się od zdenerwowania jej matki. Jennifer wyróżnia się na tle kolegów nie tylko niezaprzeczalnym talentem, ale także kobiecością.

Piękno może pochwalić się zapierającymi dech w piersiach strojami od znanych projektantów, a energia Lopez nie pozostawia obojętnych fanów. „Mama bardzo wstydzi się swojej córki. To widać gołym okiem”

„No cóż, czy nie można było wybrać innego mężczyzny do roli ojca?”, „Emma jest kopią młodego Lopeza. Chirurgia plastyczna wszystko naprawi”, „Mama nie wie, co zrobić z oczami”, „To taki wiek. Wszystko wróci do normy”

„Wszystko będzie dla niej dobrze. Kiedy dorośnie, wszystko przeminie”, „W jej wieku nosiłam też męskie ubrania”, „Ale moja mama wspiera i kocha” – piszą internauci pod nowymi zdjęciami Lopez z dziedziczką.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet