BEZ GWIAZDORSKIEGO BLICHTRU. PAPARAZZI SFOTOGRAFOWALI 45-LETNIĄ DREW BARRYMORE W PIŻAMIE I KAPCIACH

45-letnia Drew Barrymore nie boi się pokazywać swojej „prawdziwej twarzy”. Aktorka często pojawia się przed fanami bez makijażu, zamieszczając szczere zdjęcia na swojej stronie na Instagramie. To właśnie Drew, precz ze stereotypami!

Ostatnio paparazzi udało się sfotografować gwiazdę na ulicach Los Angeles. 45-letnia aktorka miło rozmawiała z sąsiadką, którą spotkała podczas porannego spaceru. „Co w tym takiego zaskakującego?” zapytasz.

Faktem jest, że hollywoodzka aktorka zdecydowała się wyjść na ulicę w piżamie i kapciach. Fani Drew byli zaskoczeni wyglądem aktorki, zauważając, że Barrymore zadbała o swoje włosy. Nie można przecież wyjść bez stylizacji włosów, prawda? „Drew, chyba zapomniałaś się przebrać”, „Uwielbiam tę aktorkę”,

„Takie urocze”, „Wygląda dobrze nawet w piżamie i kapciach”, „Veselukha”, „Najbardziej ulubiona aktorka”, „Bez gwiazdorskiego blichtru”, „I podoba mi się, że nie przejmuje się drobiazgami”, „Subtelna sztuka nieprzejmowania się od hollywoodzkich gwiazd”, pisali internauci. A co Ty na to? Czy odważyłbyś się pokazać publicznie w ten sposób?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet