😩 «Uwodzicielska Heather Thomas z „The Fall Guy” walczyła z nałogiem, ale spójrz na nią dzisiaj, mając 66 lat.»🤔

Heather Thomas, która 8 września skończyła 66 lat, była dobrze znana ze swojej roli za kierownicą w filmie The Drop Fellow z Lee Majorsem i oczekiwano, że będzie miała niezwykle owocną karierę w Hollywood.

Tak czy inaczej, szokująca blondynka spieszyła się do ośrodka leczniczego, biorąc pod uwagę, że jej ojciec przeżył kryzys, gdy na planie pojawiła się matka aktora podczas kręcenia zakończenia serialu.

Krewni i towarzysze, którzy spotkali ją w szpitalu w Santa Monica, poinformowali ją, że jej ojciec Leon czuje się dobrze, a stres jest jej towarzyszy.

Dla 28-letniej wówczas kobiety był to dopiero początek Greenhorn Way, ponieważ jej praca i życie osobiste całkowicie się zmieniły po wizycie w ośrodku uzdrawiania.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co się działo z poprzednią gorącą laską z lat 80.!

Heather Thomas zadowoliła swój los, mając normalną doskonałość i zdolności, które dorównywały Farrah Fawcett i Heather Locklear.

Kiedy młoda dama miała 14 lat, pokazała rozmowę w programie Talking with a Mammoth w NBC, gdzie wraz z czterema innymi młodymi ludźmi przeprowadziła wywiady z celebrytami.

Thomas (obecnie 66 lat) uważała, że ​​teatr i kino na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles ułatwią jej karierę jako performerki, szefowej i pisarki. Jakiś czas temu, po ukończeniu studiów, pojawiła się w krótkotrwałej aranżacji komediowej Co-Ed Fever (1979).

Urodzona w Connecticut artystka performująca rozpoczęła swoją karierę w 1980 roku aranżacją telewizyjną The Drop Fellow. Zagrała pomocnika Lee Majorsa, który w latach 70. XX wieku zyskał sławę na całym świecie dzięki roli Stevena Austina w filmie „Człowiek za sześć milionów dolarów”.

Jako Jody Banks, kaskaderka i poszukiwaczka nagród w popularnym programie aktorskim, Thomas był uwielbiany przez mężczyzn, którzy postrzegali ją jako symbol seksu – to imię, z którym kojarzyła się, czuje się sprzeczne

.

„To wiąże się z pewną dozą wymaganej protekcjonalności” – Thomas powiedział poszczególnym osobom. „Blond bimbo może być uogólnieniem, do którego po prostu pasujesz. Ale w tej chwili wyciągałem z siebie zarzuty.

Niestety, zażywając narkotyki, zbyt mocno się naładowała, a skłonność ta zrodziła się jeszcze przed przedstawieniem Jody Banks.

Jej historia z narkotykami rozpoczęła się w szóstej recenzji, kiedy zaczęła niewłaściwie obchodzić się z opiatami, aby utrzymać jak najlepsze oceny. „Brałem środki żrące i wracałem do zdrowia” – oznajmił Thomas. Przyjęłam to jako oszałamiające. Jej zachowania seksualne zmieniły się, gdy jej postawa przekształciła się z postawy dziecka w postawę dorosłą.

Thomas zaczęła brać kokainę, gdy była studentką na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, a jej używanie środków uspokajających wzrosło w 1981 roku, rok po rozpoczęciu zdjęć do The Drop Fellow. Co więcej, mierząca 177 cm Thomas wpadła w obsesję na punkcie wagi i zaczęła zażywać Lasix, lek moczopędny, który wywoła niezwykłe ospałość, mimo że musiała zasłużyć na swoją sławę jako wizerunek seksu.

„Na początku nie mogłem się jeszcze przyzwyczaić do leku. Myślałem, że akceptuję świetną okazję przy zakupie. Stwierdziła, że ​​nigdy nie zażywała kokainy na miejscu, co pozwalało jej pracować przez całą noc. Na planie nie wolno używać kokainy. Wykonanie tego nie jest teraz w porządku klubowym. To po prostu indywidualna udręka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet