Will Smith wyszedł z nieznajomą, którą nazywa się kopią jego byłej żony Jady Pinkett Smith: zdjęcie

 

W październiku zeszłego roku Jada Pinkett Smith zszokowała opinię publiczną ogłaszając swoje rozstanie z Willem Smithem. Wyobraź sobie zdziwienie fanów, kiedy okazało się, że para rozstała się już w 2016 roku, ale przez cały ten czas utrzymywali rozstanie w tajemnicy! Jednak nawet po ujawnieniu prawdy, Jada i Will nie przestali udawać zakochanych, pojawiając się razem na wydarzeniach i dedykując sobie wzruszające posty w mediach społecznościowych. Fani nie mogli zrozumieć, czy miłość Willa do byłej żony jest tak silna, czy po prostu nie jest w stanie znaleźć w sobie siły, by całkowicie od niej odejść? Okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie proste.

 

 

Dzień wcześniej odbyła się premiera nowej części filmu akcji „Bad Boys”, w której Smith gra jedną z głównych ról. Z tej okazji nie pojawił się sam, lecz w towarzystwie tajemniczej nieznajomej, która, jak słusznie zauważyli fani, jest dokładną kopią jego byłej żony. Ogolona głowa, styl… Wszystko to przypominało publiczności Jadę. Teraz fani prawdopodobnie wiedzą, jakie kobiety preferuje gwiazda „Facetów w Czerni”.

Przy okazji, dziewczyna ta była już widziana u boku aktora. Po raz pierwszy pojawili się razem w grudniu zeszłego roku, ale wtedy to wystąpienie przeszło bez większego echa – wszystkie tabloidy skupiały się na rozstaniu Smitha z matką jego dzieci.

Kim dokładnie jest tajemnicza nieznajoma dla Willa, nie jest określone. Jednak użytkownicy cieszyliby się, wiedząc, że Smith w końcu znalazł swoje szczęście z dala od Jady – mają bardzo krytyczne podejście do aktorki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet