«Natalie Portman po raz pierwszy od rozwodu została zauważona przez paparazzi: 😯 Wygląda na bardzo szczęśliwą, rozmawiając z przystojnym młodym mężczyzną.»❤

 

Natalie Portman miała trudności w poprzednim roku, zaczynając od wiadomości w czerwcu o zdradzie jej męża, Benjamina Milpieda, z nastoletnią aktywistką ekologiczną. Choć początkowo dała mu drugą szansę, w końcu zdała sobie sprawę, że nigdy mu nie wybaczy. Pomimo wewnętrznych zmagań, aktorka pozostała optymistyczna.

 

Od czasu, gdy jej problemy małżeńskie stały się publiczne, była widywana w towarzystwie, ostatnio z męskim partnerem. Wydaje się być w dobrym nastroju. Irlandzki aktor Paul Mescal, lat 28, jest rzekomo partnerem Portman.

 

Zdjęcia sugerują, że dobrze się razem bawili, choć Daily Mail nie ujawnił szczegółów ich spotkania. Wydaje się, że nawiązali więź podczas wspólnego wywiadu dla magazynu Variety w zeszłym roku.

 

W przeciwieństwie do zwykłych plotek tabloidowych, nie było żadnych spekulacji dotyczących romantycznej relacji między Mescalem a Portman. Znana ze swojego monogamicznego stylu życia, Portman prawdopodobnie przeżyła wiele bólu emocjonalnego po zdradzie męża.

Świadkowie znajdują pocieszenie w jej pozornej spokojności, traktując to jako dowód na to, że przezwyciężyła ostatnie niepowodzenia. Portman zasygnalizowała swoją niechęć do rozwodzenia się nad tematem domniemanej zdrady męża, kiedy lakonicznie odpowiedziała na plotki na ten temat w lutym. Ta rezerwa pasuje do jej skłonności do trzymania spraw osobistych w tajemnicy i z godnością.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet