Jak wyglądają dorosłe synowie Sharon Stone, których aktorka ukrywała przez długi czas?

 

Sharon Stone zawsze marzyła o byciu matką, jednak los zdecydował inaczej. Sharon i jej mąż Phil Bronstein starali się o dziecko. Sharon była w ciąży 9 razy, ale wszystkie te ciąże zakończyły się tragicznie. Wówczas para zdecydowała się na adopcję. W ich rodzinie pojawił się długo oczekiwany syn, Rohan. Małżeństwo trwało 6 lat, po czym Sharon i Phil się rozstali. Rozwód był skomplikowany; aktorka została pozbawiona opieki nad synem. Podczas procesu Phil użył scen z filmu Nagi instynkt przeciwko aktorce, przedstawiając ją jako osobę niewiarygodną.

 

Stone walczyła o syna i złożyła apelację w sądzie. Jednak wszystko było na próżno. Dopiero po osiągnięciu pełnoletności Rohan mógł wznowić kontakt z matką, na własne życzenie. Sharon była załamana, pozbawiona najważniejszego. Jednak aktorka nie straciła nadziei. Znalazła szczęście w dwóch chłopcach, których adoptowała sama. Aktorka całkowicie poświęciła się wychowaniu Landa i Quinna. Starała się chronić swoich synów przed swoim publicznym życiem. Dzieci miały normalne dzieciństwo, z dala od kamer.

Obecnie synowie aktorki mają 16 i 18 lat, dojrzeli i chętnie pojawiają się na portalach społecznościowych swojej sławnej matki. Aktorka opublikowała rodzinne zdjęcie, składając fanom świąteczne życzenia. Internauci byli zachwyceni tym gestem. Wielu zauważyło, że mimo braku pokrewieństwa krwi między matką a synami, młodzi mężczyźni są bardzo podobni do Sharon Stone.

 
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet