«Proste przesłanie może czasem uratować życie.😲 Dobroduszna kobieta umieszcza list pod oponą, aby pomóc nowo narodzonemu jelonkowi, który tam odpoczywa.»❤

 

W tej części kraju warto często sprawdzać pod i wokół samochodu, aby upewnić się, że zwierzęta nie założyły tam domu. Życzliwa kobieta postanowiła interweniować, gdy zauważyła nowo narodzonego jelonka śpiącego pod oponą czyjegoś samochodu. To zdjęcie na Facebooku stało się wiralem, gdy kobieta opublikowała je, aby ostrzec kierowcę samochodu o nowo narodzonym jelonku, który spał pod oponą. Odpowiedzi były szczere, a czasami zabawne. Najpopularniejszy komentarz do tej pory pochodzi od Joshuy Kevina Nye: Oczywiste jest, że kobieta była stara, ale jak? Dlaczego po prostu nie wysłała ci wiadomości, jeśli ją zauważyłeś, zamiast ostrzegać cię o obecności przeklętego jelonka pod oponą? Potrzebuję trochę jasności! Inny komik miał nadzieję, że kierowca umie czytać i pisać. Chyba nie zawsze można wnioskować to po sposobie, w jaki niektórzy kierowcy prowadzą swoje pojazdy.

Jedną z milszych osób, które doceniły gest tej kobiety, była Cynthia Atkinson: „Dziękuję, życzliwa kobieto, za zostawienie notatki.” Jestem wdzięczna, Cynthia. Trzeba szanować odwagę ludzi, którzy decydują się zmieniać rzeczy, zamiast kontynuować swoje życie jak zwykle.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet