😯 „Monica Bellucci bierze ślub: 💍 Nosząc pierścionek na palcu, została potajemnie sfilmowana podczas randki!”

 

Plotki o nadchodzącym ślubie pojawiły się, gdy Tim Burton i Monica Bellucci, zakochana para, zostali zauważeni podczas przyjemnego lunchu w Rzymie.

Para utrzymywała niski profil podczas swojego związku od czasu, gdy ujawnili swoją miłość w czerwcu 2023 roku. Mimo to fotografowie zdołali uchwycić kilka uroczych momentów, gdy jedli lunch na luksusowym hotelowym balkonie.

Fani oszaleli, gdy Bellucci, która jak zawsze wyglądała olśniewająco, pokazała ogromny diamentowy pierścionek na palcu. Plotki o nadchodzącym ślubie krążyły w mediach społecznościowych.

Bellucci zachwycała się Burtonem w niedawnym wywiadzie, nazywając go „mężczyzną, o którym zawsze marzyła” i „wspaniałym duchem”. Chociaż Burton nie mówi wiele publicznie, jego czułe gesty w stronę Bellucci wiele mówią o jego uczuciach.

W międzyczasie, były mąż Bellucci, Vincent Cassel, wydaje się mieć bardziej skomplikowane życie osobiste. Po rozstaniu z modelką Tiną Kunaki, łączono go z 27-letnią Narą Baptistą, ale nie ma żadnych oznak poważnego związku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet