Gwyneth Paltrow ponownie spotkała się ze swoim byłym mężem rockmanem na ukończeniu szkoły przez ich 18-letniego syna: rzadkie zdjęcia

 

I znów z nami rubryka „Dzieci innych ludzi dorastają tak szybko” – tym razem z wizualną pomocą dotyczącą współrodzicielstwa dzieci po rozwodzie. Byli małżonkowie, Gwyneth Paltrow i Chris Martin, ponownie spotkali się na ukończeniu szkoły przez ich 18-letniego syna, Mosesa, w Los Angeles wczoraj. Zdobywczyni Oscara i wokalista Coldplay rozstali się w 2014 roku po 11 latach małżeństwa, ale nadal utrzymują ciepłe relacje.

Gwyneth, jak wiadomo, nazwała rozstanie „świadomym” i kontynuowała wychowywanie wspólnych dzieci z Chrisem – Mosesa i ich najstarszej córki Apple, która niedawno skończyła 20 lat. A gdy muzyk zdecydował się oświadczyć swojej ukochanej Dakocie Johnson, od razu poszedł po błogosławieństwo do swojej idealnej byłej żony.

 

 

Na uroczystości ukończenia szkoły byli małżonkowie byli w doskonałych nastrojach, a na jednym z kadrów paparazzi uchwycili wzruszający moment, gdy Gwyneth pogratulowała i serdecznie przytuliła Mosesa. Aktorka przyszła na wydarzenie w swobodnym stroju – na ten niezapomniany dzień wybrała lekką letnią sukienkę, sweter i sandały.

 

 

Gwyneth towarzyszył jej mąż, scenarzysta Brad Falchuk, oraz jej matka Blythe Danner. Chris jednak przybył sam: Dakota nie mogła uczestniczyć w ceremonii, ponieważ była w Nowym Jorku na planie filmowym. Niemniej jednak, brak ukochanej wyraźnie nie wpłynął na nastrój wokalisty – oceńcie sami!

    
Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet