«Aby zirytować swoich milionerskich sąsiadów, mężczyzna zbudował niezwykły dom.😲 Wąski, wysoki dom szybko zyskał popularność w całym mieście!»🤔

 

Pomysłowy deweloper z Florydy, zirytowany sąsiadami wkraczającymi na jego mało wykorzystywaną ziemię, zastosował nowatorską strategię, budując praktyczny, ale malutki dom na tej posesji.

 

Ten niezwykły dom ma dwie sypialnie, trzy łazienki, a nawet miejsce na garaż. Ma zaledwie trzy metry szerokości, ale zajmuje przestronne 145 metrów kwadratowych na długiej, 43-metrowej działce.

 

Dom musiał spełniać wymogi budowlane, które wymagały zachowania odstępu z każdej strony, mimo że pierwotny projekt zakładał szerokość 4,5 metra. Ostateczne ograniczenie szerokości do 3 metrów wynikało z protestów sąsiadów, mimo prób zmiany przepisów. Jednym z takich problemów był prowizoryczny ogród na posesji.

 

Deweloper podjął kreatywne decyzje projektowe, aby zoptymalizować przestrzeń, jednocześnie przestrzegając przepisów budowlanych, w tym zastosował składane krzesła i wykuszowe okna. Efektem był przytulny i funkcjonalny dom, który już wzbudził duże zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców.

 

Choć nieruchomość przyciąga osoby szukające miejsca w milionerskiej dzielnicy bez niedogodności związanych z dużą działką, zaangażowany pośrednik nieruchomości zauważył, że ze względu na ograniczoną przestrzeń garażu, parkowanie ciężkich pojazdów może być trudne. Jednak wiele osób z okolicy zamiast przechowywać swoje samochody w garażach, wybiera przechowywanie tam rzeczy takich jak samochody elektryczne, rowery i narzędzia ogrodnicze.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet