😲 „Jej wygląd został zmieniony przez operacje plastyczne do tego stopnia, że nie mogła odnowić swojego prawa jazdy. 😳 Jak wyglądała dziewczyna przed wszystkimi interwencjami plastycznymi?”

 

Chociaż doświadczenie Denise Rochy z operacjami plastycznymi przyniosło jej nieoczekiwane problemy, spowodowało również niezwykłą zmianę jej wyglądu. Po wydaniu znacznej sumy £250,000 na operacje kosmetyczne, Rocha napotkała trudności przy próbie odnowienia prawa jazdy z powodu zmienionego wyglądu.

 

39-letnia brazylijska prawniczka, która stała się znana w internecie jako „najgorętsza prawniczka na świecie”, opowiedziała, jak urzędnicy jej nie uwierzyli, gdy złożyła wniosek o nowe prawo jazdy. Rocha wiedziała, że musi być zweryfikowana, ale jej znacznie zmieniony wygląd postawił ją w zabawnej sytuacji, w której władze zaczęły wątpić w jej tożsamość.

 

Znaczne różnice w jej nosie, ustach i ogólnym kształcie twarzy były widoczne, gdy porównała swoje obecne zdjęcie z dawnym. Kiedy wspominała ten epizod, Rocha przyznała, że była zaskoczona, jak bardzo jej kosmetyczne zmiany wpłynęły na jej codzienne życie. Nie była przygotowana na administracyjne wyzwania, które przyniosły jej metody, nawet jeśli była zadowolona z rezultatów.

 

Rocha przeszła kilka zabiegów kosmetycznych, w tym liposukcję, rhinoplastykę, trzy operacje powiększenia piersi, a nawet „intymną operację”, oprócz rutynowych zabiegów z botoksem i peelingiem fenolowym.

 

Przyznaje, że radykalne zmiany niosą ze sobą nieoczekiwane konsekwencje, nawet jeśli wyraża zadowolenie z wyników i akceptuje, że jej wygląd teraz odpowiada jej pragnieniom.

Na szczęście Rocha ostatecznie udało się uzyskać prawo jazdy po przejściu przez skomplikowany proces i weryfikację za pomocą rozpoznawania twarzy. Jej historia służy jednak jako przypomnienie o znaczących skutkach — poza estetyką — jakie zmiany kosmetyczne mogą mieć na życie człowieka.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet