😲 „Jak wygląda rzadko widziana siostra Victorii Beckham? Jest projektantką mody!” 🤔

 

„Siostry celebrytów czasem mogą doświadczać życia w ich cieniu; Louise Adams, młodsza siostra projektantki mody Victorii Beckham, była kiedyś członkinią zespołu Spice Girls.

 

Życie Louise było równie burzliwe na polu osobistym. Jej pierwsze małżeństwo z dyrektorem firmy telefonii komórkowej zakończyło się rozwodem po pięciu latach. W 2014 roku ponownie spróbowała szczęścia z menedżerem komunikacji Darrenem Floodem, ale i to małżeństwo zakończyło się rozwodem. Istnieją plotki, że Victoria finansowała każde z ich małżeństw i wspierała je podczas kolejnych rozwodów.

 

Louise obecnie jest samotną matką czworga dzieci. Bogactwo jej siostry, szacowane na 335 milionów funtów szterlingów, jest znacznie większe od jej skromnego wynagrodzenia w wysokości 13 dolarów za godzinę jako parkująca w ośrodku COVID w Essex, gdzie niedawno została sfotografowana przez paparazzi.

 

Kontrastujące wybory życiowe sióstr Beckham zostały zauważone przez znajomych rodziny. Pomimo różnic Victoria jest znana z luksusowego stylu życia, z miesięcznymi wydatkami na własne potrzeby przekraczającymi kwotę, którą typowa rodzina mogłaby przeznaczyć na życie prawie przez rok. Z kolei Louise jest szanowana za swoje zaangażowanie w uczciwą pracę.

Warto zauważyć, że młodsza siostra Louise często przypomina swoją matkę, jeśli nie starszą siostrę. Wydatki Victorii na luksusowe zabiegi pielęgnacyjne, które obejmują częste wizyty w spa za tysiące euro, są dowodem jej luksusowego stylu życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet