Jak wygląda nowy dom Bena Afflecka, który wynajął w obliczu plotek o rozwodzie z Jennifer Lopez: zdjęcie i cena

Mimo że plotki o rozwodzie Bena Afflecka i Jennifer Lopez nieustannie rosną, z wszystkimi tego wynikającymi konsekwencjami, głównym potwierdzeniem rozstania gwiazd oraz powodem do zmartwień, oprócz wszystkich rodzajów informacji od informatorów, pozostał fakt, że małżonkowie teraz mieszkają osobno. I tutaj chodzi oczywiście nie o to, że aktor jest po uszy w pracy w Kalifornii, podczas gdy piosenkarka przygotowuje się do trasy koncertowej w Nowym Jorku, jak wyjaśniali przedstawiciele celebrytów wcześniej. Dlaczego więc Affleck wyprowadził się z ich luksusowego domu? I faktycznie się wyprowadził – teraz nie ma wątpliwości, bo The Mirror dowiedział się, gdzie. Co więcej, publikacja nawet opublikowała zdjęcie nowej posiadłości Bena.

 

Według portalu, koszt nowego domu gwiazdy „Zaginionej dziewczyny” wynosi 100 tysięcy dolarów miesięcznie (około 9 milionów rubli). Niezłe, prawda? Jednak co tu jest bardziej interesujące, to nie cena, ale lokalizacja. Okazuje się, że posiadłość znajduje się dwa bloki od domu byłej żony Bena, Jennifer Garner. Wygląda na to, że aktor postanowił tym razem zamieszkać bliżej dzieci. Jak na razie to nie rozwija się w coś więcej i nie chce wrócić do byłej żony – przecież nie bez powodu hejterzy JLo od kilku miesięcy mówią, że Affleck chce wrócić do rodziny.

Inaczej niż to, oczywiście, wszystko jest dość klasyczne: teren domu wynosi 10 tysięcy metrów kwadratowych. Wewnątrz znajduje się prywatny kort tenisowy, basen i przytulny ogród. Żeby było jasne, miejsce jest dość odosobnione. Ogólnie nie sposób sobie wyobrazić bardziej idealnego domu do ochrony przed zamieszaniem rodzinnych problemów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet