Mama powiedziała swojemu synowi, że zjadła jego cukierki – reakcja chłopca poruszyła nawet najbardziej nieczułych dorosłych.

 

Dzieci mogą być okropnymi właścicielami, zwłaszcza gdy chodzi o rzeczy, które są dla nich naprawdę cenne: zabawki i słodycze. Gillian Grose postanowiła zrobić żart swojemu trzyletniemu synowi, mówiąc, że zjadła wszystkie cukierki, które chłopiec dostał na Halloween. Spodziewała się napadu złości, płaczu, ale nie tego, jak jej maluch zareagował.

Po Halloween, trzyletni Rutledge przyszedł do kuchni na śniadanie. Jego mama powiedziała dziecku, że musiała zjeść słodycze, które maluch otrzymał poprzedniego dnia, ponieważ była bardzo głodna i nie było innego jedzenia w domu.

Na początku chłopiec nie uwierzył i pomyślał, że mama żartuje. Ale Gillian nalegała i powtórzyła, że była bardzo głodna i musiała to zrobić. „Bardzo mi przykro,” dodała, starając się nie śmiać.

 

„Mogłaś wziąć jedzenie stąd!” — dziecko otworzyło lodówkę i wskazało jej zawartość. Potem podszedł do mamy i powiedział: „Mamo, ja nie… nie jestem na ciebie zły. Wszystko w porządku”.Dziecko ma absolutnie anielski charakter – to nawet zaskakujące, że takie dzieci wciąż pojawiają się w naszym życiu. Ale po opublikowaniu tego wideo w Internecie, matka została zaatakowana falą potępienia – jak można tak kpić z malucha? Gillian musiała wyjaśnić, że potem przyznała się synowi, a oni razem się śmiali i jedli cukierki.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet