Meghan Markle pojawiła się publicznie, nosząc tajemniczy kawałek biżuterii księżnej Diany, którego nikt wcześniej nie widział. Jak jednak zdobyła ten klejnot?

 

Chociaż Meghan Markle wyrzekła się rodziny swojego męża, księcia Harry’ego, nie przepuszcza okazji, by przymierzyć unikalną królewską biżuterię, którą otrzymała po ślubie. Księżna regularnie pokazuje biżuterię, która kiedyś należała do księżnej Diany, a która przeszła na Harry’ego po jej śmierci. Niektórych z tych ozdób publiczność nie widziała nawet na samej królowej ludzkich serc. Dlaczego więc Meghan pozwala sobie nosić takie cenne rzeczy i jak one trafiły w jej posiadanie, opowiedział Page Six.

Według nich, Meghan posiada ogromną kolekcję biżuterii Diany – otrzymała ją w prezencie od księcia Harry’ego. Księżna Sussexu zaprezentowała część tej biżuterii podczas swojej niedawnej wizyty w Nigerii (tej samej, po której Harry został nazwany „beta samcem” towarzyszącym swojej żonie). Wśród nich znajdował się tajemniczy diamentowy krzyż, który Diana nigdy nie nosiła publicznie.

Źródło bliskie rodzinie królewskiej, które kiedyś przyjaźniło się z pierwszą żoną Karola III, zapewniło, że księżna starała się trzymać z dala od jakichkolwiek, nawet zbliżonych do religijnych symboli, aby nie urazić niczyich uczuć. Z tego punktu widzenia, eksperci są szczególnie ciekawi, dlaczego Meghan zdecydowała się przymierzyć taki kontrowersyjny wisiorek. Jest prawdopodobne, że zdecydowała się na ten krok, ponieważ Diana wciąż pozostaje swego rodzaju punktem odniesienia dla Meghan i Harry’ego – podobnie jak ona, para uciekła od królewskiego życia, ogłaszając bojkot wszystkich, którzy pozostali w pałacu. W ten sposób Markle demonstruje swoje bliskie związki z teraz już zmarłą teściową.

Fani uważają ten wybryk za wyjątkowo zabawny, ponieważ teraz Meghan Markle nie ma żadnego dostępu do królewskiej biżuterii, a takie działania wydają się im śmieszne. Co więcej, istnieje możliwość, że biżuteria Meghan to nic innego jak kopie tego, co kiedyś nosiła Diana, co można łatwo stwierdzić, porównując zdjęcia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet