„Jak wygląda jedyna córka znanej aktorki Romy Schneider? 😨 Smutne, że nie ma nic wspólnego z piękną mamą.” 😳

 

Romy Schneider po raz pierwszy zdobyła serca widzów dzięki roli Elżbiety Bawarskiej. Często jest uważana za uosobienie piękna i tragedii w kinie francuskim.

 

Od razu zdobyła uznanie i podziw za swoją wyjątkową i wspaniałą urodę. Schneider miała wspaniałą karierę pełną klasycznych ról, ale jej życie osobiste było burzliwe i przygnębiające.

 

Jej problemy nasiliły się przez burzliwy związek z Alainem Delonem. Straciła swojego pierwszego męża, który popełnił samobójstwo, co było tragicznym wydarzeniem. Opuściła swojego drugiego męża, Daniela Biasiniego, oraz ich dwoje dzieci, szukając pocieszenia u Delona. Jednak Biasini okazał się kochającym rodzicem dla ich córki Sarah i jej syna Davida z poprzedniego małżeństwa.

 

Syn Schneider zmarł tragicznie w wieku 14 lat, co ją załamało i utrudniło radzenie sobie z życiem. Wychowywanie Sarah spoczęło na barkach Biasiniego; trzymał ją z dala od mediów, obawiając się, że będzie porównywana do swojej słynnej matki.

 

Mimo jego starań Sarah ostatecznie zdecydowała się na karierę filmową, ale nie odniosła takiego sukcesu jak jej matka. Niestety zyskała reputację „bladej imitacji Romy Schneider”, ponieważ zarówno widzowie, jak i krytycy zauważyli, że brakowało jej urody i talentu w porównaniu do Schneider.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet