😳 «Jak wyglądał chłopiec po niesamowitej utracie wagi ponad 815 funtów sześć lat temu?»🔥

Casey King, pochodząca z Georgii w USA, od najmłodszych lat pasjonowała się jedzeniem. W rezultacie nabawił się nadwagi i przez cały swój pobyt w szkole stał się pośmiewiskiem. Z początku obojętny, nieustanne kpiny ostatecznie zmusiły Caseya do wycofania się i odosobnienia.

Casey przedłożył swoją miłość do niezdrowego jedzenia nad utrzymanie prawidłowej wagi i pod koniec szkoły średniej przytył ponad 290 funtów. Skończył na pracy na pół etatu w restauracji, ale mimo to każdego wieczoru raczył się tanimi resztkami. Do dwudziestego roku życia Casey ważył prawie 440 funtów, co znacząco wpłynęło na jego mobilność. Porzucił pracę i przez następne piętnaście lat mieszkał prawie sam w swoim pokoju, grając w gry wideo i jedząc wyłącznie posiłki ojca.

Rok 2018 był momentem zwrotnym wraz z narodzinami Thomasa, jego siostrzeńca. Thomas bardzo chciał bawić się ze swoim wujkiem, co ujawniło ograniczenia Caseya. Casey był pochłonięty tym spostrzeżeniem, co doprowadziło go do podjęcia decyzji o istotnej zmianie stylu życia. Stopniowo odcinał się od szkodliwej żywności, a we wrześniu 2018 roku przeszedł operację żołądka.

Ze względu na zainteresowanie mediów historią Casey, otrzymała zaproszenie do udziału w reality show poświęconym odchudzaniu. Dzięki wsparciu grupy ekspertów Casey schudła około 40 kg w ciągu pierwszych trzech miesięcy dzięki ukierunkowanemu treningowi i dostosowanej diecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet