😍„Jane Fonda zrobiła furorę w Cannes swoim wystawnym wyglądem:🔥 Jest niesamowita nawet mając 86 lat!”

Rozpoczynając się 14 maja, 77. Festiwal Filmowy w Cannes odbył się na malowniczym wybrzeżu Lazurowego Wybrzeża, przyciągając wielu znanych osobistości na swoim czerwonym dywanie.

Niesamowita Jane Fonda skradła show podczas ceremonii otwarcia, jej wieczna piękność przecząca jej 86 latom. Fonda oczarowała tłum w efektownym czarnym kombinezonie od Elie Saab, który eksponował jej szczupłą sylwetkę dzięki kontrastowym spodniom, płynnej trenie i głębokiemu dekoltowi w serek.

Delikatne aplikacje kwiatów z czarnych i srebrnych cekinów oraz kamieni zdobiły zbiór, a buty na obcasach w metalicznych odcieniach dopełniły całości.

Fonda rzuciła na ramiona pomarańczowy płaszcz w panterkę, aby podkręcić blask, a następnie zdjął go, aby pokazać pełne piękno swojej kreacji.

Jej dramatyczne sztuczne rzęsy i intensywna czerwona pomadka, w połączeniu z jej bujnymi srebrnymi loczkami, promieniowały elegancją. Fonda ozdobiła się bransoletkami, naszyjnikami i kolczykami z drogocennymi diamentami od Pomellato, aby uzupełnić swoją kreację.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet