🔥„Para była widziana całująca się publicznie: 😳Niezwykłe Zdjęcia Moniki Bellucci podczas Randki z Timem Burtonem!”

 

Tim Burton i Monica Bellucci mieli długotrwałą przyjaźń, która w końcu przerodziła się w miłość. Ich zaskakujący romans rozpoczął się osiemnaście lat temu, gdy spotkali się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jednakże, ponieważ Bellucci była wtedy zamężna z Vincentem Casselem, ich romans nie rozwinął się.

 

Na początku 2023 roku pojawiły się plotki o ich miłosnym związku, które sama Bellucci potwierdziła w wywiadzie dla francuskiego magazynu Elle. Publiczne wystąpienie pary na corocznym festiwalu filmowym w Rzymie sygnalizowało początek ich nowego romansu.

 

Od tego czasu Bellucci i Burton byli widywani przez paparazzi od czasu do czasu, najbardziej zauważalnie gdy udali się na romantyczne wakacje do uroczego włoskiego miasteczka Calcata. Fotografowie uchwycili ich gorący pocałunek i inne wzruszające momenty podczas kolacji w słynnej restauracji, dowodząc jak bardzo się dla siebie troszczą.

Nawet po opuszczeniu stołu trzymali się za ręce i wymieniali zaciekłe spojrzenia, dowodząc ich silnej więzi. Bellucci kończy 60 lat w tym roku, a Burton 66, jednak ich miłość nie zna granic wieku, co dowodzi, że nigdy nie jest za późno, by znaleźć prawdziwą miłość.

 

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet