Kanye West rozebrał publicznie Biancę Censori: zdjęcie

Szokujące: Kanye West rozbiera Biancę Censori w miejscu publicznym! Kliknij i zobacz kontrowersyjne zdjęcia!

Wyprowadzając swoją teściową Alexandrę Censori za drzwi, Kanye West ponownie zaczął bawić się w szatni ze swoją ukochaną Biancą przed całym światem. Najwyraźniej kierując się gościnnością raper postanowił nie szokować matki swojej żony zbyt szczerymi wizerunkami dziewczynki, ale gdy tylko Aleksandra przekonała się, że z córką wszystko w porządku i wróciła do domu, para postanowiła się zrehabilitować.

Dzień wcześniej Bianca i Kanye zostali przyłapani przez paparazzi w drodze do restauracji w Los Angeles. Ubrani byli zgodnie z najlepszą tradycją: on był całkowicie ubrany na czarno, a ona była prawie naga, mając na sobie jedynie rajstopy i ledwo widoczny na ciele top. Jednak tylko fani uważali, że Censori i tak nosi minimalistyczne ubrania. West zdecydował inaczej i zaczął rozbierać żonę na oczach całej okolicy. A raczej chciał po prostu wyprostować rajstopy Bianki – no cóż, żeby lepiej pasowały, ale zdjęcia wyszły bardzo niejednoznaczne.

Mamy nadzieję, że Alexandra Censori nie zawróciła w połowie drogi, żeby rozprawić się z Kanye i położyć kres sprawie wyglądu jej córki. Biorąc jednak pod uwagę, że kobiecie udało się porozumieć z raperem i załagodzić nieporozumienia, być może przez kilka następnych miesięcy była świadoma wyglądu Bianki.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet