„Kiedy ona tak urosła?” Córka Beyoncé zajęła centralne miejsce na gali Grammy 2024

Czas leci! Córka Beyoncé zajmuje centralne miejsce podczas ceremonii rozdania nagród Grammy 2024, pozostawiając wszystkich pod wrażeniem jej rozwoju. Kliknij link, aby zobaczyć tę niezapomnianą chwilę.

Grammy 2024 była dla Beyoncé i Jaya Z doskonałą okazją, aby po raz kolejny  pochwalić się światu swoją spadkobierczynią  . Blue Ivy, najstarsza córka Beyoncé, weszła na czerwony dywan w towarzystwie swoich sławnych rodziców i od razu stała się obiektem szczególnej uwagi prasy. Fani muzycznej pary nadali dziewczynie przydomek „nowoczesnym Kopciuszkiem”. Ale Blue Ivy ma też wielu krytyków. I tak na przykład strój młodej gwiazdy wywołał już wyjątkowo negatywną reakcję wśród tysięcy ludzi.

Córka Beyoncé na gali Grammy 2024

Mała gwiazda

Blue Ivy Carter, najstarsza z dzieci Beyoncé i Jaya Z,  zdążyła już ugruntować swoją  pozycję godnego następcy dzieła swoich rodziców. W pracach nad ścieżką dźwiękową do filmu animowanego „Król Lew” brała udział ośmioletnia dziewczynka. W zeszłym roku Blue Ivy wystąpiła jako tancerka rezerwowa swojej matki podczas światowej trasy piosenkarki.

Wielu nie podobało się choreografii tańca dziewczyny. Ale praca spadkobiercy Beyoncé w piosence „Brown Skin Girl” została najwyżej oceniona. W 2021 roku Blue Ivy  zdobyła  za ten film własną nagrodę Grammy ! Zgadzam się, dobry początek kariery osobistej.

Jasny wygląd

Tym razem jednak na scenę wkroczyła najstarsza córka Beyoncé,  towarzysząc swojemu gwiezdnemu ojcu  . Jay Z otrzymał nagrodę za całokształt wkładu w przemysł muzyczny. Blue Ivy ma powód, aby po raz kolejny przypomnieć fanom o swoim istnieniu, a jednocześnie pochwalić się publicznością w modnej kreacji.

Oczywiście doszło do skandalu. Jay Z dał powód do plotek,  krytykując jury przyznające nagrodę. Po odebraniu nagrody wykonawca prosto ze sceny zarzucał menadżerom Grammy 2024 niechęć do wręczenia żonie trofeum za najlepszą płytę. Według Jaya Z Beyonce miała więcej praw do tej nagrody niż Taylor Swift.

Głośna krytyka

Jednak Blue Ivy  otrzymała także część  skierowanych do niej krytycznych recenzji. Opinia publiczna uznała strój dziewczyny za zbyt odkrywczy. Tak, 12-letnia córka Beyoncé bardzo dojrzała, to prawda. Ale tak czy inaczej, Blue Ivy to jeszcze dziecko, więc gwiazdorscy rodzice mogli wybrać dla niej sukienkę z mniej wyrazistym dekoltem!

Możliwe jednak, że Beyoncé i Jay Z  liczyli na szum  . Niestety w tym roku przyćmił ich raper Michael Render, który został aresztowany tuż po ceremonii rozdania nagród Grammy. Tak czy inaczej, chcę wierzyć, że w przyszłości Blue Ivy pojawi się na scenie więcej niż raz lub dwa razy, aby odebrać własne nagrody!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet